Sega, 2023’te ücretsiz güncellemelerle genişleyeceğini görecek oyun için yol haritasını açıkladığından, gelecekte Sonic Frontiers için pek çok DLC yolda. DLC dalgaları için somut bir çıkış tarihi bulunmamakla ve içerikleri değişebilirken, hayranlar açık bölge platform oyununun önümüzdeki yıl boyunca daha da detaylandırılmasını dört gözle bekleyebilirler.

1. Güncelleme, mükemmel film müziğinden parçalar içeren bir müzik kutusundan, bir fotoğraf modundan ve becerilerinizi test etmek için yeni meydan okuma modlarından oluşacak. 2. Güncelleme için, katılabileceğiniz yeni bir açık alan meydan okuması olacak. Toplanacak Koco ve kutlanacak Sonic’in doğum günü.

Sonic Frontiers 2023 yol haritası

Güncelleme 3, dünyaya eklenen yeni oynanabilir karakterleri ve keşfedilecek yeni bir hikayeyi göreceği için ana etkinlik DLC’si olacak. Yol haritası görüntüsünde Sega, Knuckles, Tails ve Amy Rose’u, her birinin savaşta ve keşifte kullanmak için kendi benzersiz becerilerine sahip olacak oynanabilir karakterler olarak alay etti. Starfall Islands’ın ana sandbox’ında oynanıp oynanamayacakları belli değil, ancak Sonic Frontiers, klasik Genesis oyunlarından esinlenerek daha kolay uyum sağlayabilecekleri birkaç Cyberspace seviyesi içeriyor.

Bu DLC’nin piyasaya sürülmesinden önce hayranlar, 21 Aralık’ta ücretsiz Holiday Cheer Suit DLC’yi de indirebilirler. Bu sizin için yeterli Sonic değilse, Sega’nın Sonic the Hedgehog 2 film görünümüne dayanan yeni bir peluş maskotu koleksiyonu şimdi mevcut olduğundan yerel Build-A-Bear Atölyenizde bir dönüş yapın.

Ellerinizi korkunç bir şekilde sakatlamak için tasarlanmış gibi görünen özel Sonic Xbox denetleyicileriyle karşılaştırıldığında muhtemelen daha iyi bir hediye.

GameSpot’un Sonic Frontiers incelemesinde Richard Wakeling, “Sonic Frontiers, seri için cesur yeni bir yönü işaret ediyor ve yarı açık dünyasında ilerlemeye ve keşfe yönelik açık uçlu bir yaklaşımla geleneksel Sonic aksiyonunu birleştiriyor” dedi.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1