Sony, PlayStation Plus Aralık 2022 ücretsiz oyunlarını açıkladı ve oyuncular bu tatilde ziyafet çekecek! Mass Effect Legendary Edition, Biomutant ve Divine Knockout dahildir!

PlayStation Plus Aralık 2022 Ücretsiz Oyunlar:

Mass Effect Efsanevi Sürüm | PS4

Mass Effect Legendary Edition ile çok beğenilen Mass Effect üçlemesinde Komutan Shepard efsanesini yeniden yaşayın. Promosyon silahları, zırhları ve paketleri dahil olmak üzere Mass Effect, Mass Effect 2 ve Mass Effect 3 oyunlarından tek oyunculu temel içerik ve 40’tan fazla DLC içerir — 4K Ultra HD için yeniden düzenlenmiş ve optimize edilmiştir. Kararlarınızın eylem ve sonuç üzerinde derin sonuçları olduğu, inanılmaz derecede zengin ve ayrıntılı bir evreni deneyimleyin.

Biyomutant | PS4, PS5

Bu açık dünya, kıyamet sonrası kung-fu masal RPG’sinde yakın dövüş, atış ve mutant yetenek aksiyonunu karıştırın. Bir veba ülkeyi mahvediyor ve Hayat Ağacı köklerinden kan akıyor. Kabileler bölünmüş durumda. Kargaşa içindeki bir dünyayı keşfedin ve kaderini belirleyin – onun kurtarıcısı mı olacaksınız yoksa onu daha da karanlık bir kadere mi yönlendireceksiniz? Görünümünüzü ve oynama şeklinizi değiştirmek için genetik yapınızı yeniden kodlayın. Kendi benzersiz kesme, ezme ve delme yakın dövüş silahlarınızı, revolverlerinizi, tüfeklerinizi, pompalı tüfeklerinizi ve daha fazlasını yaratmak için parçaları karıştırın ve eşleştirin. PS5 sürümü, yerel 4K ve HDR desteğine ve üç farklı grafik moduna sahiptir.

Divine Knockout: Kurucu Sürümü | PS4, PS5

Doğrudan PlayStation Plus’ta kullanıma sunulan bu üçüncü şahıs platform dövüşçüsü, türe yepyeni bir boyut katıyor. Düşmanları savunmasız hale getirmek için onlara hasar verin, ardından onları benzersiz, üçüncü şahıs bakış açısıyla arenadan atın. Herkül olarak kayalar fırlatmak veya Mjolnir’i Thor olarak kullanmak için oynanabilir 10 tanrıdan birini seçin. Ardından, ustalaşmak için kendi mekaniğine sahip çeşitli arenalarda savaşın. Çeşitli oyun modlarını keşfetmek için arkadaşlarınızla 3’e 3 Arcade modunu oynayın veya zorlu 1’e 1 ve 2’ye 2 Düellolarda savaşın. DKO, çapraz oynatma ve çapraz ilerleme özelliklerine sahiptir. Bu Founder’s Edition, oyun için DKO ve bonus içeriğin yanı sıra Smite’ta DKO’dan ilham alan bir görünümün kilidini açar.

Oyuncular, oyunların 6 Aralık’tan 2 Ocak 2023’e kadar mevcut olmasını bekleyebilirler.

Kaynak: PlayStation Bloguoyun-6