Siber Pazartesi günü fırsat nefesiniz ve küçük bozuk paralarınız tükenmediyse acilen Tink’e uğramalısınız. Şu anda Pixel Buds A dahil olmak üzere Pixel 6a, aynı zamanda birçok Sonos ürünü ve çok daha fazlası var. Tekliflere bakıyoruz.

Çoğu zaman olduğu gibi, Tink heyecan verici teklifler konusunda beceriksiz değil. Cyber ​​​​Monday’de bile, yine de orada güzel gadget’ları uygun fiyatlarla çekebilirsiniz.

Bunu düzenli olarak okuyan herkes, Tink-Store’u elbette listelerinde bulunduracaktır. Kara Cuma veya Kara Hafta için Tink resmen tekrar çıktı ve burada size önermek istediğimiz birkaç anlaşmaya baktık:

Google:

Google’dan temelde farklı iki kategoride iki harika fırsat var. İlk olarak, A serisinin Pixel Buds ile birlikte sunulan ve daha önce bahsedilen Pixel 6a. Şu anda orta sınıf akıllı telefonu yaklaşık 345 Euro’ya alabilmenize rağmen, şu anda ayrı olarak yaklaşık 60 Euro ödeyeceğiniz kulaklıklar da var.

Akıllı eviniz için ikinci nesil Google Nest Hub’ı da edinebilirsiniz. Fiyat son zamanlarda 50 avro civarında sabitlendiğinden, anlaşma günlerinde neredeyse 45 avroya düşüyor. Think ise iki (!) cihaz için 95,95 Euro ücret alıyor. Fırsatlar sadece birkaç saat için geçerli olduğu için acele edin!

Sonos:

Sonos ailesinden bazı ürünlerin fiyatları da ilginç paketler halinde düşürülmüştür. Kendi akıllı evinizde biraz müzik istiyorsanız, daha yakından bakın “Sonos One Arc 5.1” ev sineması setini özellikle çekici buluyorum. Bu her zaman 1.800 Euro’nun üzerinde maliyetlidir ve dört cihazdan oluşur: 2x Sonos One Gen.2, 1x Sonos Arc Soundbar ve 1x Sonos Sub Gen.3 – WLAN subwoofer. Tink’i satın alan herkes şu anki en düşük fiyat olan 1.529 Euro’yu harcıyor. “ArcFriday” kupon kodunu kullanırsanız, 30 Euro daha tasarruf edersiniz, böylece 1.499 Euro ödenir.

“BeamMonday” koduyla 30 Euro daha düşebileceğiniz diğer ilginç Sonos fırsatları:

Daha fazla Sonos fırsatı için siteye göz atın! Ancak diğer üreticilerden de teklifler var. Özellikle akıllı eve yeni başlayanlar veya onu genişletmek isteyenler burada rağbet görüyor:

Tink sayfasına bir göz atın, ancak satın almak için fazla zaman harcamayın. Külkedisi gibi: eğlence gece yarısı biter!genel-27