Samsung ve Genshin Impact, hayranlarına yeni bir özel sürüm sunmak için güçlerini birleştirdi. Galaxy Z Fold 4. Ayrıca, Güney Kore’de düzenlenen 2022 Küresel Oyun Sergisi G-STAR’da sergilenen aynı tarzda bir dizi bonusla birlikte geliyor. GenshinGlobal (aracılığıyla Android Başlıkları).

Katlanabilir telefonun yeni tasarımının yıldızı, oyundan soğuk bir karakter olan Ganyu’dur. Mavi ve morun vurgu renkleri veya imzası olan Ice Lotus izi, dahil edilen tüm öğelerde yer alıyor ve bu da baskıyı eksiksiz bir paket gibi hissettiriyor.

Karakterin kendisi yalnızca telefonun arkasında değil, aynı zamanda diğer aksesuarlarda da daha chibi stilinde görülebilir – bir tür karikatür, öznelerin daha sevimli ve küçük görünmesini sağlamayı amaçlar.

Duvar kağıdına tam olarak bu stilin uygulandığını görebiliriz. Z Katlama 4. Tipik olarak, tam sistem temaları bunun gibi özel sürümlerle uyumlu olacak şekilde yapılır, ancak şimdilik minimalist arka planın ötesinde bir şey görmedik.

Genshin Impact Special Edition’da neler var?

Özel sürüm, bir çift Ganyu ve özel bir kayışa sahip özel bir kılıfla donatılmış Galaxy Buds 2 Pro kulaklıklar. Ancak sıkı Genshin Impact oyuncularını hedefleyen başka güzellikler de var.

Etkinlikte sergilendiğini gördüğümüz diğer tüm öğelerin hızlı bir listesi:

  • Galaxy Z Fold 4 için arka kapaklar
  • Stilize bir kablosuz şarj pedi
  • Temalı kayışlar
  • Ganyu ile akrilik bir tılsım
  • bir dizi çıkartma
  • Posta kartı
  • bilezikler
  • Bir dizi pop-soket tutacağı gibi görünen şey

Bu oldukça seçim! Paket, herhangi bir mobil oyuncuyu, sağlam bir oyun deneyimi için gerekli olan harika bir başlangıç ​​ekipmanı seçimi ile donatmayı ve aynı zamanda Ganyu hayranları için kesinlikle ek değere sahip hatıralar sunmayı amaçlıyor gibi görünüyor.

Galaxy Z Fold 4’ün Genshin Impact sürümü ne zaman piyasaya sürülecek?

Şu an itibariyle – bilmiyoruz. Cihazın Güney Kore dışında daha geniş bir sürüm görmemesi bile mümkündür. Bununla birlikte, Gensihn Impact, daha geniş ölçekte en çok oynanan oyunlardan biridir, bu nedenle Samsung’u telefonu kendi ülkesinin dışında piyasaya sürmeye ikna edebilir. Özel sürümün tam fiyatını da bilmiyoruz, ancak normal bir Galaxy Z Fold 4’ten daha pahalıya mal olacağından oldukça eminiz. Galaxy Tomurcukları 2 Pro.

Genshin Impact’e olan hayranlığınızı veya bir ana karakter olarak Ganyu’ya olan bağlılığınızı gururla sergilemek istiyorsanız, bu özel sürüm kesinlikle sizin için. Onu alıp alamayacağınız – ya da karşılayabileceğiniz – başka bir zaman için farklı bir konudur.telefon-1