Bilmiyorsanız, Call of Duty: Warzone 2.0 bu 16 Kasım’da çıkacak! Devam oyununun resmi olarak yayınlanmasına yaklaşık iki gün kalmışken, Call of Duty: Warzone 2.0 ön yüklemesi artık tüm platformlarda yayında ve her birinin bağlantısını bulamamanız durumunda size yardımcı olmak için buradayız!

Call of Duty: Warzone 2.0 Ön Yükleme İndirme Bağlantıları:

PS4 ve PS5: 47 GB (PS5)

ABD Bağlantısı

AB Bağlantısı

Asya Bağlantısı

Xbox One ve Xbox Series X|S: 49 GB

ABD Bağlantısı

AB Bağlantısı

Asya Bağlantısı

PC (Battle.net aracılığıyla): 18,6 GB

ABD Bağlantısı

AB Bağlantısı

Asya Bağlantısı

PC (Steam aracılığıyla): 23,26 GB

ABD Bağlantısı

Başına Activision’ın son PSA’sı Steam üzerinden ön yüklemede

Modern Warfare II’yi satın aldıysanız
Modern Warfare II’yi satın aldıysanız, Warzone 2.0 zaten önceden yüklenmiş olacak, Çarşamba günkü lansmandan önce Sezon 01 güncellemesini bekleyin.

Modern Warfare II’yi satın almadıysanız ve Warzone 2.0’ı önceden yüklemek istiyorsanız
Modern Warfare II’yi satın almamış oyuncular için, artık sizi Warzone 2.0 lansmanına hazırlayacak içeriği indirebileceksiniz, lansmandan önce mevcut olacak Sezon 01 güncellemesini de indirmeniz gerekeceğini lütfen unutmayın. Çarşamba günü.

Bazı kişilerin Warzone 2.0’ın Modern Warfare 2’nin bir parçası olarak otomatik olarak indirildiğini bildirdiğini unutmayın. Warzone 2.0 ile ilgilenmeyen oyuncular “Warzone 2 Content Pack” adlı dosyayı silebilir, ancak bu küçük bir dosyaysa şaşırmayın , görünüşe göre oyun Modern Warfare 2 dosyalarını da kullanıyor. Umuyoruz ki bu, Warzone’un konsollarda bir ton HDD alanı kapladığı başka bir durum haline gelmez.oyun-6