Tanınmış içeriden Jon Prosser tarafından yayınlanan Google Pixel Fold akıllı telefonun yeni görünümleri Web’de yayınlandı.Akıllı telefon, daha önce gördüğümüz önceki görüntülerden farklı görünüyor. Daha önce Google’ın katlanabilir telefonu Pixel 6 serisi ile aynı tasarımdaydı ancak şimdi Pixel 7 serisinin tasarımından bahsediyoruz bu oldukça mantıklı ayrıca ilk raporlara göre Pixel Fold birkaç kez ertelenmişti. , böylece Google’ın cihazın görünümünü değiştirmek için zamanı oldu.

Google'ın Samsung Galaxy Z Fold4 için yine bir rakibi olacak.  Pixel Fold'un yeni görselleri geldi

Google'ın Samsung Galaxy Z Fold4 için yine bir rakibi olacak.  Pixel Fold'un yeni görselleri geldi

Harici ön kameranın 9.5 megapiksel çözünürlüğe sahip olduğu aktarılıyor. Ana kamera modülünün tasarımı, üç sensörün varlığını gösterir, ancak bunların Pixel 7 Pro’daki ile aynı olması gerekmez.

Kaynak ayrıca, akıllı telefonun Mayıs 2023’te 1.800 $ fiyatla piyasaya çıkacağını, yani Galaxy Z Fold4’ten daha ucuz olacağını aktarıyor.

Daha önce Prosser, Google Pixel 7, Pixel 7 Pro ve Pixel Watch’ın duyurulacağı ve piyasaya sürüleceği tarihleri ​​açıklamıştı. Ve ondan önce, iPhone SE 2020 akıllı telefon ve MacBook Pro 13 dizüstü bilgisayarın sunum tarihlerini ilk açıklayan oydu.genel-22