Henry Cavill karanlık bir arka plana karşı.

Henry Cavill katılıyor cadı dünya prömiyeri 16 Aralık 2019’da Londra, İngiltere’de.
Fotoğraf: Eamonn M. McCormack (Getty Resimleri)

Henry Cavill binlerce sinema izleyicisinin ne olduğunu resmen onayladı—ve film spoilerlarını takip eden herkes-Zaten biliyor. Sonrasında Süpermen rolünü yeniden canlandırıyor en sonunda kara adamDC kahramanı olarak “geri döndü”, ancak henüz tam olarak nerede olduğu belli değil (belki de söylentiler Çelik Adam 2?) Sıradaki karakter olarak görünecek.

Cavill, aşağıda izleyebileceğiniz bir Instagram makarasında “Süpermen olarak geri döndüğümü resmileştirmek istedim” dedi. Gelecekteki projeler hakkında herhangi bir ayrıntı vermeden, hayranlarına sabırları için teşekkür etti ve “gördüklerinizi kara adam [is] ne geleceğine dair çok küçük bir tat.”

Hatırlarsanız, 2019’da Cavill (o yıl hit Netflix dizisiyle oldukça meşguldü, cadı) beyan “pelerin dolapta… o benim“, sonrasında 2018’deki söylentiler karakter bittiği için koşusunu tahmin etti. Bu, elbette, orijinal sürüm arasındaki zaman dilimiydi. Adalet Ligi ve Zack Snyder’ın filmin geliştirilmiş kesimi HBO Max için; aynı zamanda DC, izlemesi gerçekten eğlenceli olan filmlerle kendini sinemasal olarak canlandırmaya başlamadan önceydi. su adamı ve Shazam.

Superman’in kamera hücresi içindeyken kara adam Film geçen hafta gösterime girdiğinde açık bir sırdı, aslında Cavill’in filmde görünmesini sağlamak için süper güçler gerekiyordu. kara adam yıldız Dwayne “The Rock” Johnson (Buradan daha fazlasını okuyabilirsiniz).

kara adam şimdi sinemalarda.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7