İlk kez bir Netflix filminin Birleşik Krallık’ın en büyük katılımcılarıyla sinemalarda gösterime girmesi olarak tanımlanan olayda, Cam Soğan: Bir Bıçak Gizemi Çözdü Vue ve Cineworld sinema ekranlarını seçmeye yönelecek.

16 Ekim’de BFI Londra Film Festivali’ni kapatacak olan filmi İngiltere sinemalarına getiren anlaşma, yayıncı ve her iki sergi devi tarafından imzalandı.

Vue International Kurucusu ve CEO’su Tim Richards, “Bu, akış platformları ve bir bütün olarak daha geniş ekosistem için olan ilişkimizde heyecan verici bir an” dedi. “Stüdyolar sinema penceresinin değerini anladı ve şimdi Netflix’in büyük ekran sinema yayınını da kucakladığını görüyoruz. bu Bıçaklar Dışarı franchise’ın büyük bir takipçi kitlesi var ve ilk filmin hayranlarının deneyimleyebilmesi harika Cam soğanı tüm harika filmlerin izlenmeyi hak ettiği büyük ekranlarımızda.”

Cam Soğan: Bir Bıçak Gizemi Çözdü 23-29 Kasım tarihleri ​​arasında İngiltere’deki seçkin Vue ve Cinemas ekranlarında oynanacak ve sırasıyla İtalya’da Vue ve Almanya’da The Space ve CinemaxX’te tartışmalar devam ediyor.sinema-2