Terraria 1.4.4 güncellemesi Labor of Love’da keşfedilen sürpriz bir Terraria crossover, PC’deki en iyi iki sandbox oyununu bir araya getirerek hayranları memnun ediyor. Core Keeper Terraria crossover gibi bazı işbirlikleri, Terraria Labor of Love yama notları arasında listelenirken, bazıları gizli tutuldu. Bu itibarla, bunu bir spoiler uyarısı En iyi işçilik oyunlarından birine yapılan bu özel ekleme için – yine de çok önemli başka bir şey vermemeye dikkat edeceğiz.

Bu özel indie crossover aslında sevilen çiftçilik oyunu Stardew Valley’in izniyle toplanacak iki ayrı evcil hayvana sahip. Bu doğru, en büyük bağımsız sandbox sevgililerinden ikisi sonunda Terraria’nın son güncellemesinde çarpıştı ve bir Junimo evcil hayvanının yanı sıra ConcernedApe oyunundan ikonik nadir Blue Chicken’a da sahip olabilirsiniz.

Stardew Valley’s Community Center’da bulunan ve oyuncunun saldırgan Joja Corporation’ın çabalarını durdurmasına yardımcı olan neşeli orman ruhlarından biri olan Junimo’yu ele geçirmek için önce balığa çıkmanız gerekir. Şanslıysanız, boş bir kutu Joja Cola çekebilirsiniz – bu daha sonra Dryad NPC’ye götürülebilir, o da size “Bu doğal olmayan içeceğin başka bir dünyayla bağlantısı olduğunu” söyleyecek ve arındırmayı önerecek. BT. Bunu yapmak, Stardew Valley’in kendisine kısa bir bakış atabileceğiniz yıldız şeklinde bir portal açar ve size daha sonra Junimo’yu çağırmak için kullanılabilecek bir Stardrop meyvesi verir.

Terraria’nın Gezgin Tüccarı’ndan 25 altın karşılığında satın alınabileceğinden, diğer evcil hayvanı elde etmek biraz daha kolaydır. Şaşırtıcı bir şekilde, Mavi Tavuk evcil hayvanını yanınıza çağıran bir Mavi Tavuk Yumurtası. Araç ipucu, Stardew Valley’deki nadir Mavi Tavuğun ancak yerel sakin Shane ile yakın arkadaş olduktan sonra elde edilebileceği gerçeğine atıfta bulunan “Ad etiketi ‘Shane’ diyor” diyor.

Terraria’nın Labour of Love güncellemesinin sahip olduğu diğer sırları göreceğiz – yamada o kadar çok şey var ki, gizli sırların çoğu zaten ortaya çıkarılmış gibi görünse de, keşfedilecek daha çok şey var gibi görünüyor. Özellikle, yeni Terraria biyomu ve sıvısı gibi eklemeler, daha fazla numarayı gizlemek için şaşırtıcı bir potansiyele sahiptir.

Labour of Love’a dalıyorsanız, NPC’leriniz için Terraria mutluluğunu nasıl en üst düzeye çıkaracağınızın yanı sıra Terraria patronlarına yönelik kılavuzumuza göz atın. Ayrıca 1.4.4’teki en heyecan verici yeni eklemelerden biri olan Terraria dronlarına göz attık ve oyununuzu daha da geliştirmek için en iyi Terraria modlarından bazılarını seçtik. Elbette, incelemeniz için Terraria ve Stardew Valley gibi en iyi bağımsız oyunlardan çok daha fazlasına sahibiz.oyun-2