South Bend, IN (27 Eylül 2022) – Orta ölçekli ve kurumsal işletmeler için yönetilen BT ve veri platformu hizmetleri sunan lider bir veri yönetimi ve analitik şirketi olan Aunalytics, bugün, şirketin Gelişmiş Güvenlik çözüm paketini tamamlar. Windows işletim sistemi ve desteklenen 3. taraf yama yönetimi, siber saldırılara karşı savunmada daha sıkı güvenlik sağlar ve yeni teklif, etkin düzeltme sağlar.

Verizon tarafından hazırlanan 2022 Veri İhlali Araştırmaları Raporuna göre, başarılı siber saldırıların yaklaşık yüzde 70’i mevcut yamalarla bilinen güvenlik açıklarından yararlandı ve bu tür saldırıları önlemek için işletim sistemlerini ve uygulamaları düzenli olarak güncellemeyi önemli hale getirdi. Artık Aunalytics’in hizmet olarak yeni teknolojisi, yama dağıtımını yönetmek için araçlar, yapı, strateji ve zeka içerir ve en iyi uygulamalar, şablonlar, kitaplıklar ve yerleşik uyarı eşikleri ile eksiksiz bir çözümdür.

Güvenlik düzeltme ekinin olmaması, bir kuruluşun bilgi sistemlerinde, iç kontrollerinde veya sistem süreçlerinde siber suçlular tarafından istismar edilebilecek güvenlik açıklarına yol açar. Siber saldırganlar, bir dizi araç kullanarak, kurumsal sistemlere ve verilere yetkisiz erişim elde etmek için güvenlik açığını kullanır. Başarılı bir istismar tam ölçekli bir sistem ihlaline yol açabileceğinden, güvenlik açıklarının belirlenmesi ve çözülmesi çok önemlidir.

İş istasyonu ve sunucu uygulaması düzeltme eki, kuruluşların en son güvenlik açıklarına karşı temel korumaya sahip olmasını sağlayarak bu tür saldırıları gerçekleşmeden önce önler. Ancak, yazılım düzeltmeleri sürekli olarak yayınlandığından, yama uygulamasının gerçek zamanlı olarak yönetilmesi ve güncellenmesi zor olabilir. Bir kuruluş genelinde manuel yama kurmak ve koordine etmek son derece zahmetli olabilir ve tüm şirket genelinde organize edilmesi, planlanması ve yürütülmesi günler alabilir.

McKinsey, kuruluşların siber saldırıları önlemesine yardımcı olabilecek en iyi proaktif bakım önlemi olarak iyi yama yönetimini belirtiyor. Ancak, yama kurulumunun öncelik düzeyini bilmek kafa karıştırıcı olabilir ve sonuç olarak kötü yama yönetimine yol açabilir. En iyi güvenlik düzeltme eki uygulamalarını kullanmak için bir iş ortağının yardımına başvurmak, birçok kuruluşa gerçek değer katabilir. Analitik yama algılama, indirme ve yükleme yöntemleri, her müşterinin güvenlik ve çalışma süresi gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilir ve tehdit potansiyeli sırasına göre önceliklendirilir. Aunalytics’in deneyimli güvenlik düzeltme eki ekibi, güncellemeleri proaktif olarak izleyerek son kullanıcılar ve sunucu yöneticileri için endişeyi ortadan kaldırır.

Yeni hizmetin bir parçası olarak kullanıcılar, özel çözümler ve süreçlerden yararlanarak özelleştirilmiş uyarı ve güvenlik açığı önceliklendirmesi ile kapsamlı güvenlik çözümlerine erişim elde ediyor. Platform, BT ve güvenlik ekipleri arasındaki işbirliğini kolaylaştırır ve aşağıdaki yetenekleri içerir:

• Envanter ve performans yönetimi ve proaktif uyarı
• Yama dağıtım kontrol stratejisi, önceliklendirme, planlama
• Yama incelemesi ve kara listeye alma istihbaratı
• Windows İşletim Sistemi yama yönetimi
• Desteklenen 3. Taraf Yama Yönetimi
• Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma
• DNS tabanlı Kötü Amaçlı Yazılımdan Koruma
• Cihaz Şifreleme Yönetimi
• Yenilikçi yönetim aracı kitaplığı

Yönetilen BT Hizmetleri Başkan Yardımcısı Chris Nicholson, “Güvenlik yaması istismarlarının bir kuruluş üzerinde son derece zararlı etkileri olabilir, gelirleri azaltabilir veya itibarın zarar görmesine neden olabilir, bu da güvenlik düzeltme ekinin uygulanmasını zorunlu hale getirir” dedi. “Aunalytics’in Güvenlik Yama Platformu hizmetleri, en yüksek siber dayanıklılık seviyelerini korumak için bu endişelerin hızlı bir şekilde çözülmesine izin veriyor.”

Analitik hakkında
Aunalytics, orta ölçekli işletmeler ve kuruluşlar için Hizmet Olarak İçgörüler sunan lider bir veri yönetimi ve analitik şirketidir. Ülkenin en hızlı büyüyen şirketlerinden biri olarak iki yıl üst üste prestijli Inc. 5000 listesine seçilen Aunalytics, yönetilen BT hizmetleri ve yönetilen analitik hizmetleri, özel bulut hizmetleri ve veri yönetimi ve analitik için özel bir bulutta yerel veri platformu sunuyor. Platform, evrensel veri erişimi, gelişmiş analitik ve yapay zeka için oluşturulmuştur – yüksek düzeyde doğru, eyleme geçirilebilir iş bilgileri için dağıtılmış veri silolarını tek bir gerçek kaynağında birleştirir. Aunalytics veri platformunun gücüyle bir araya gelen DaybreakTM endüstri akıllı veri merkezi, görev açısından kritik olan doğru içgörüler için yerleşik sorgular ve yapay zeka ile sektöre özel veri modelleri sağlar. Aunalytics, ikincil pazarlarda yer alan pek çok orta ölçekli işletme ve işletmenin karşı karşıya olduğu yetenek açığını yan yana dijital dönüşüm modeliyle çözmek için yenilikçi teknolojilerinin yanı sıra veri yönetimi ve analitik başarısı için ihtiyaç duyulan teknik yeteneği de sağlıyor. aletler. Daha fazla bilgi edinmek için +1 855-799-DATA numaralı telefondan bizimle iletişime geçin veya Aunalytics’i şu adresten ziyaret edin: http://www.aunalytics.com
veya Twitter ve LinkedIn’de.siber-1