Şirketin Realme 9’un sözde halefi olan Realme 10, RMX3630 model numarasını taşıyan ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) veritabanına doğru yol aldı. Bu liste, Realme RMX3630’un 4.880mAh pile sahip olduğuna ve 4G LTE bağlantısı sunduğuna bir kez daha işaret ediyor. Ayrıca Realme 10’un arka panel tasarımını da içeriyor gibi görünüyor. Bu modelin Hindistan Standartları Bürosu (BIS), IECEE, Endonezya Telekom ve NBTC gibi diğer sertifika sitelerinde zaten ortaya çıktığı bildiriliyor. Tüm bu gelişmeler, bu akıllı telefonun piyasaya sürülmeye yakın olduğu anlamına gelebilir.

Realme 10 olduğuna inanılan Realme RMX3630 modeli, Alınan FCC sertifikası. Bir kez daha 4.880 mAh pil ile tespit edildi ve piyasaya sürüldüğünde 5.000 mAh pil (nominal) kapasitesine sahip olabilir. Ayrıca bu model, 4G LTE bağlantısı ile birlikte 2,4 GHz ve 5 GHz çift bantlı Wi-Fi desteği sunacak şekilde listelenmiştir.

FCC listesi ayrıca, ahizenin şarj adaptörünün VCB3HDUH model numarasını taşıdığını ve Realme 10’un 33W hızlı şarjı destekleyebileceğini öne sürüyor. Listelenen model ayrıca Android tabanlı Realme UI 3.0’da da çalışır. Ayrıca, bu akıllı telefon, LED flaşlı çift arka kamera kurulumuna sahip olacak şekilde tasvir edilmiştir.

realme 10 fcc realme_10_fccRMX3630 model numarasına sahip Realme 10, kısa süre önce Geekbench veritabanında görüldü. Mali-G57 GPU ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Helio G99 SoC tarafından desteklendiği söyleniyor. Bu akıllı telefon 8GB RAM ile gelebilir ve Android 12’de çalışabilir.

Bu Realme modeli BIS, Endonezya Telekom ve NBTC sertifika sitelerinde ortaya çıktı. Ayrıca CB Test sertifikası almıştır. Tüm bu listeler, Realme 10’un yakında küresel pazarda piyasaya sürülebileceği anlamına gelebilir. Ancak şirket henüz Realme 10’un varlığını doğrulamadı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8