Siyah renkli yeni Anker Soundcore Liberty 4 kulaklıkları.

resim: Anker

Şirketin sağlık izleme araçları olarak kullanılan cihazlarına yoğun bir şekilde odaklandığı göz önüne alındığında, Apple’ın yakın zamanda duyuruldu AirPods Pro 2 kulak içi kalp atış hızı izlemeyi içerir. yapmazlar ama Bu, kalbinizi koyduğunuz bir özellikse, Anker az önce Apple’ın en yeni ve en iyisinden 100 $ daha ucuza bir alternatif duyurdu.

Şirket muhtemelen en uygun fiyatlı taşınabilir şarj cihazları ve pil paketleri ile tanınır, ancak birkaç yıldır Anker, sağlam (ancak sektör lideri olmayan) ses ve özellikler sunan bir kablosuz kulaklık koleksiyonunu bir fiyat karşılığında çalkalıyor. bu genellikle kulaklık alanındaki daha büyük isimlerin altını çizer. Dün, Soundcore Liberty tomurcuklarının dördüncü yinelemesini, gerçekten kablosuz kulaklıklarda hala bulunması zor olan yeni bir özellikle ortaya çıkardı: kalp atış hızı izleme.

Optik kalp atış hızı sensörünü ortaya çıkaran yeni Anker Soundcore Liberty 4 kablosuz kulaklıkların işlenmiş bir görüntüsü.

resim: Anker

Bu tamamen yeni bir fikir değil ve Jabra gibi şirketler de bazılarıyla kulak içi kalp atış hızı izleme Elite sport gibi fitness odaklı kulaklıklar. BBir akıllı saat veya diğer fitness takipçileri takmayı atlamak isteyen ve gerçekten sadece kalbinin ne kadar antrenman yaptığına önem veren sporcular için, Soundcore Liberty 4, aynı optik sensör hilelerini kullanarak verileri senkronize ederek sekmeleri tutabilir. beraberindeki bir uygulamada bir “Sağlık” bölümü. 220 dolarlık Jabra Elite Sport’un aksine, Anker Soundcore Liberty 4, yutması biraz daha kolay olan 150 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor.

Yeni Anker Soundcore Liberty 4 kablosuz kulaklıkların hem siyah hem de beyaz şarj kutusu.

resim: Anker

AirPod’ları az çok anımsatan bir tasarımla önümüzdeki ay siyah veya beyaz renklerde sunulacakSoundcore Liberty 4, Anker’in vaat ettiği her tomurcukta hem 9,2 milimetre hem de 6 milimetre sürücüye sahip “derin, güçlü bas, doğru orta tonlar ve net tiz.” Pil ömrü sağlam bir dokuz saat veya tomurcuklar şarj durumlarında ara sıra şekerleme yaptığında toplam 28 saate kadar derecelendirilir, ancak Anker bunun ANC’nin açık mı yoksa kapalı mı olduğunu belirtmez.

Ve tüm havalı çocukların yaptığı şey bu olduğundan, yeni Soundcore Liberty 4 kablosuz kulaklıklar ayrıca 360 derece uzamsal ses ile birlikte gelir. Bu, bir kullanıcının kafasının hareketini izlemek ve karışımın etraflarındaki her yönden geliyormuş gibi ses çıkarmasını sağlamak için tomurcuklarda bir jiroskop ve özel algoritmalar kullanır. Filmleri veya TV şovlarını izlemek için kablosuz kulaklık kullanırken en çok işe yarayan bir özelliktir.ancak tam olarak kimsenin kulaklık istek listesinin başında olması gereken bir özellik değil.genel-7