Yoğun bir PvP yarışmasına katılmak isteyen Destiny 2 oyuncusu için Trials of Osiris bir hafta sonu gidilecek yer. İnanılmaz derecede ödüllendirici olabilen üst düzey rekabet, Denemeler, alt sınıfı nasıl yıkıcı bir etki için kullanacağını bilen yetenekli Muhafızların adımlarına biraz daha fazla hız katan Arc 3.0’ın tanıtımı sayesinde her zamankinden daha heyecan verici.

Bu hafta sonu hangi harita Denemelerinin oynanacağını veya hangi Adept silahının alınacağını henüz bilmiyor olsak da, etkinlik başlar başlamaz bu gönderiyi güncelleyeceğiz. Ayrıca Xur’un nerede olduğunu görmek için daha sonra tekrar kontrol edebilir ve Agent of the Nine’ın envanterinin Denemeler’de size hafif bir avantaj sağlayıp sağlayamayacağını görebilirsiniz.

Deneme silahları artık Alacrity Origin Trait’i taşıyor. Bir ateş ekibinin yaşayan son üyesi olduğunuzda veya tek başınıza koşarken, Denemeler toplarınızda size daha fazla nişan alma yardımı, yeniden yükleme hızı, denge ve menzil sağlar. Ayrıca, çatışma dışındayken yeniden doldurduğunuzda silahınızın yeniden doldurma hızını büyük ölçüde artıran Pota Kökeni özelliği olan One Quiet Moment ile değiştirmeyi de seçebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, Denemeler, Cuma günkü 10:00 PT / 13:00 ET’de yapılan günlük sıfırlamadan, bir sonraki Salı aynı saatte haftalık sıfırlamaya kadar kullanılabilir hale gelir. Bu süre zarfında, hangi Exotics’i sattığını görmek için Xur’u da ziyaret edebilirsiniz. Belirli bonusları belirleyecek bir Deneme kartı almak için Kule’deki Saint-14’ü ziyaret ettiğinizden emin olun (belirli kilometre taşlarında bonus ödülleri alıp almadığınız veya bir kaybın affedilip affedilmeyeceği gibi).

Trials of Osiris, Cuma günkü günlük sıfırlamadan Salı günü haftalık sıfırlamaya kadar süren ve size katılmanız için dört gün veren bir hafta sonu PvP modudur. Denemelerdeki hedefiniz, siz ve ateş takımınızdaki diğer iki oyuncu için, hiç kaybetmeden yedi maç kazandığınız “Kusursuz” bir koşu elde etmektir.

Kusursuz olun ve Deniz Feneri’ne bir gezi kazanın ve yeni Adept silahları da dahil olmak üzere bazı özel ödüller kazanın. Bunların ek stat bonusları vardır, bu da onları elinize alabileceğiniz en imrenilen öğeler arasında yapar.

Bu yıl Denemeler’de yapılan bir dizi değişiklik sayesinde, moda girmek eskisinden biraz daha kolay. Trials of Osiris artık çöpçatanlık özelliğine sahip, böylece üç oyuncudan oluşan tam bir ekibiniz olmasa bile maçlara atlayabilirsiniz. Saint-14’ten satın aldığınız, moda erişmenizi sağlayan ve kazançlarınızı takip eden Trials Passage kartınız artık olumsuzluk kayıplarınızı takip edin – böylece Kusursuz bir koşuda kaybetseniz bile oynamaya ve ödüller kazanmaya devam edebilirsiniz. Bungie ayrıca Deneme Sürümlerini de ayarladı, böylece kullanıcı sayısına göre ödüller kazanırsınız. mermimaçlar yerine, oturumunuz sırasında kazandınız ve Crucible ve Gambit’e benzer bir itibar sistemi eklediniz, bu da Osiris’in benzersiz ganimetlerinden bazı Trials of Trials’ı kazanmayı kolaylaştırdı.

Son olarak, aldığınız hafta sonu boyunca Saint-14 ile nakit olarak ödeyebileceğiniz kipe katıldığınız için Deneme Engramları kazanacaksınız. Belirli ganimet parçalarını elde etmek için bu engramları ayarlayabilir veya ganimet havuzunuzda mevcut olanı genişletecek rastgele damlalarla şansınızı deneyebilirsiniz. Yani Denemelere tek başınıza girseniz bile, harika yeni donanımlar kazanmanın birçok yolu var.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1