Amazon Great Indian Festival 2022 İndirimi geçen hafta başladı ve çok çeşitli ürünlerde harika fırsatlar getirdi. SBI müşterileri ayrıca satış sırasında yaptıkları alışverişlerde yüzde 10’luk anında indirim avantajından da yararlanır. Temizlikten akıllı aydınlatmaya kadar, günlük işlerinizin bir kısmını otomatikleştirmek için akıllı ev cihazları satın almak istiyorsanız, akıllı hoparlörler, güvenlik kameraları ve elektrikli süpürgelerde mevcut olan en iyi fırsatlardan bazılarını seçtik. Bunların, Amazon Büyük Hint Festivali 2022 İndirimi sona erdiğinde kullanılamayacak sınırlı süreli teklifler olduğunu belirtmekte fayda var.

Amazon Great Indian Festival 2022 İndirimi: Akıllı ev ürünlerinde en iyi fırsatlar

Amazon Echo Dot 4. Nesil (2249 Rs.)

Amazon Echo Dot (4. Nesil), sesinizle kontrol edilebilen akıllı bir hoparlördür. Hintçe ve İngilizce desteği ile birlikte gelir. Akıllı ev ağınıza sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir ve gayzerler, TV’ler, kameralar ve daha fazlası gibi bağlı akıllı cihazları kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca bağımsız bir Bluetooth hoparlör olarak kullanabilir veya Spotify, Apple Music, JioSaavn ve daha fazlası gibi uygulamalardan müzik akışı yapabilirsiniz. Echo Dot (4. Nesil) şu anda satış sırasında yüzde 50 indirimle sunuluyor.

Şimdi satın alın: Rs. 2.249 (MRP Rs. 4,499)

Amazon Echo Show 5 2. Nesil (3.999 Rs)

Devam eden satış sırasında Amazon, Echo Show 5’i (2. Nesil) yüzde 56 indirimle satıyor. Hintçe ve İngilizce ses kontrolünü destekleyen yerleşik bir Amazon Alexa asistanı ile birlikte gelir. Bu akıllı ev hoparlörü, Prime Video, Netflix ve daha fazlası gibi akış platformlarından film ve TV şovları izlemek için 5,5 inç ekrana sahiptir. Echo Show 5, dahili 2 megapiksel kamera sayesinde ev izleme cihazı olarak da kullanılabilir.

Şimdi satın alın: Rs. 3.999 (MRP Rs. 8,999)

TP-Link Tapo C100 Akıllı Ev Güvenlik Kamerası (Rs. 1.898)

TP-Link Tapo C100, Amazon Alexa sesli asistanı aracılığıyla kontrol edilebilen akıllı bir ev güvenlik kamerasıdır. Full HD çekim yapabilen kamera, aynı zamanda 10 metreye kadar etkili olduğu söylenen gece görüş özelliğine de sahip. İki yönlü iletişim için yerleşik bir hoparlör ve mikrofona sahiptir. Hareket algılama alarmlarını almak için yardımcı uygulamayı akıllı telefonunuza da indirebilirsiniz. Olası bir davetsiz misafiri korkutmak için ışık ve ses efektlerini tetikleyecek şekilde de programlanabilir.

Şimdi satın alın: Rs. 1.898 (MRP 2,899)

Mi Robot Vakumlu Paspas P (17.998)

Mi Robot Vakumlu Paspas P, Amazon’daki bu festival sezonu satışında yüzde 40 fiyat indirimi aldı. Toz ve kalıntıları iyice temizlemek için 2100 Pa fırçasız motor emiş motoru ile donatılmıştır. Wi-Fi bağlantısına sahiptir ve Xiaomi Home uygulaması aracılığıyla akıllı bir ev ağına entegre edilebilir. Bu akıllı elektrikli süpürge, Google Asistan ve Amazon Alexa ile de uyumludur. 2 saatten fazla yedekleme sağladığı iddia edilen bir 3.200mAh içerir. Ayrıca, otomatik olarak şarj istasyonuna geri dönecek ve ardından kesme noktasından temizlemeye devam edecek şekilde programlanmıştır.

Şimdi satın alın: Rs. 17.998 (MRP 29,999 TL)

ILife V5s Pro (14.900)

Amazon şu anda ILife V5s Pro’yu indirimli Rs fiyatıyla satıyor. 14.900, yüzde 45 indirim sayesinde. ILife Home uygulaması aracılığıyla açılıp kapatılabilir. Ayrıca bu robot elektrikli süpürge için programlar da oluşturabilirsiniz. ILife V5s Pro, Amazon ve Google ev ağlarıyla da uyumludur. 2 saate kadar yedekleme sağladığı söylenen uzun ömürlü bir pil içerir. Ayrıca zeminleri temizlemek için bir paspas sistemi ile donatılmıştır.

Şimdi satın alın: 14.900 (MRP 27,000 Rs)

Wipro Akıllı Uzantı DSE2150 (Rs. 1.599)

Wipro Smart Extension DSE2150 şu anda Amazon’da yüzde 47 indirimle sunuluyor. Wipro Next Smart Home uygulaması ile prizlerinin her birini ayrı ayrı kontrol etmenizi sağlar. Cihazlarınızı açıp kapatmak için de bir program ayarlayabilirsiniz. Ayrıca Google Asistan ve Amazon Alexa üzerinden ses kontrolünü de destekler. Uzantı ayrıca kullanıcıların bağlı cihazların enerji tüketimini izlemelerini sağlar.

Şimdi satın alın: Rs. 1.599 (MRP Rs. 2.990)

Wipro NS9400 Akıllı LED Ampul (Rs. 635)

Wipro NS9400, B22D taban bağlantısına sahip akıllı bir LED ampuldür. Wi-Fi bağlantısına sahiptir ve Wipro Smart Home uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edilebilir. 16 milyondan fazla renk seçeneği sunar ve Music Sync özelliği, müziğin ritmine göre renk değiştirmesini sağlar. Bu LED ampul ayrıca yüzde 10 ila 100 parlaklık aralığında kısılabilir. Wipro NS9400 ayrıca Amazon Alexa ve Google Asistan aracılığıyla sesle kontrol edilebilir. Satış sırasında yüzde 70’lik büyük bir indirim aldı.

Şimdi satın alın: Rs. 635 (MRP Rs. 2.099)


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8