Kena: Bridge of Spirits, Ember Lab’den bir aksiyon-macera oyunudur. Başlık ilk olarak geçen yıl PlayStation konsollarında ve PC’de Epic Games Store aracılığıyla çıktı. Şimdi, bir yıl sonra, Kena Bridge of Spirits Yıldönümü Güncellemesi mevcut ve ayrıca Steam’de. Güncelleme tonlarca yeni içerik içeriyor ve tüm platformlarda ücretsiz olarak sunuluyor. Güncelleme ve Steam sürümü hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Kena Spirits Bridge of Spirits Yıldönümü Güncellemesi

Yıldönümü Güncellemesi, oyunun birinci yıl dönümünü kutlar ve tonlarca yeni içerik ve özellik içerir. Oyunu zaten oynadıysanız veya ilk kez atlıyorsanız, bu güncelleme oyunu tekrar ziyaret etmek için büyük bir teşvik sağlıyor. İşte bu güncellemeye dahil olan her şey.

Yeni Oyun+

Unvanı kazandıktan sonra artık New Game+’a başlayabilir ve tüm yeteneklerinizi, yükseltmelerinizi ve Rot’u en başından alabilirsiniz. Yine de hepsi bu değil; Ember Lab, yalnızca yeni düşmanları dahil etmek için değil, aynı zamanda yeni savaş karşılaşmaları yaratmak için mevcut olanların hareketlerini de değiştirmek için fazladan yol kat etti.

Bu, oyun için en çok istenen özelliklerden biri ve geliştiricilerin yeni deneyimi yeni hissettirmek için ekstra çaba sarf ettiğini görmek güzel.

Ruh Rehberi Denemeleri

Hikayede belirli bir noktaya ulaştığınızda, Spirit Guide Denemelerine erişebileceksiniz. Bunlar, becerilerinizi ve şimdiye kadar öğrendiğiniz her şeyi test edecek, katılabileceğiniz farklı zorluklardır. Bunlara Dalga Savunmaları, Engel Kursları ve hatta önemli patronlarla tekrar savaşma yeteneği dahildir.

Hikayede ilerledikten sonra denemelerin kilidini açabileceksiniz
Denemelerin Kilidi Açıldı

Spirit Trials’a Mask Shrine’ın arkasından erişebilirsiniz.

Daha önceki denemelerden biriDaha önceki denemelerden biri
Rusu Şelalesi, daha önceki denemelerden biri

Bunları tamamlamak, Kıyafetler, Tılsım Taşları ve Rot Hats dahil olmak üzere ödüller kazanmanızı sağlayacaktır.

Kıyafetler

Bu güncellemeyle gelen en sevdiğim eklentilerden biri Kıyafetler. Deluxe sürümü zaten satın aldıysanız, mağazanın kilidini açtıktan sonra Gölge kıyafetine erişebileceksiniz.

Gölge kıyafeti, Deluxe Sürümün bir parçasıdırGölge kıyafeti, Deluxe Sürümün bir parçasıdır
Deluxe Sürüm Gölge Kıyafeti

Spirit Trials’ı tamamladıktan sonra daha da fazla kıyafetin kilidini açabileceksiniz. Kilidi açılacak tonlarca şey var ve her şeyi toplamayı seven biriyseniz, bir süre denemeleri oynuyor olacaksınız.

Kena için farklı kıyafetlerKena için farklı kıyafetler
Kilidini açman için çeşitli kıyafetler

Bu kıyafetler, oyun sırasında karşılaşacağınız çeşitli karakterleri tamamlıyor.

Charmstones

Oyuna bir diğer büyük katkı da Charmstones. Bunlar, sonuç olarak olumsuz bir özellik ile uğraşırken size belirli yönlerden avantaj sağlayabilecek oyun değiştiricilerdir. Bazı tılsım taşları, mücadeleyi tamamen geliştirecek ve bu, tekrar oynanabilirlik katmanın güzel bir yolu.

Dünyada bulacağınız tılsım taşlarından biriDünyada bulacağınız tılsım taşlarından biri
Yeni Charms menüsü

Bunlara oyun içi menünün üçüncü bölümünden erişebilirsiniz ve bunları aldıktan sonra her birinin kilidini açmanız gerekir. Bunlar dünyaya dağılmış durumda ve genellikle sandıklarda.

Gelişmiş Fotoğraf Modu

Başlığa yapılan son ekleme, fotoğraf modu şeklindedir. Tüm bu oyun gif yapımcıları için yeni ışık efektleri, pozlar ve hareketli kamera özelliği dahil olmak üzere birçok yeni özellik eklendi.

Yeni aydınlatma ayarlarıYeni aydınlatma ayarları
Fotoğraf Modunda yeni efektler

İşte son oyunumdan çektiğim birkaç kare.

Fotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsüFotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsü
Kena’nın Fotoğraf Modu
Kena'nın yer aldığı Fotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsüKena'nın yer aldığı Fotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsü
Gölge Kıyafeti ile Kena
Rusu'yu içeren Fotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsüRusu'yu içeren Fotoğraf Modu ile alınan ekran görüntüsü
Rusu, Kena’nın tanıştığı karakterlerden biri

Fotoğraflar konum

Oh, ve tüm fotoğraflarınızın nerede olduğunu merak ediyorsanız, oyunun kurulu olduğu yere gidin ve aşağıdaki klasörlerde gezinin.

Kena Bridge of SpiritsKenaPictures

Kena Spirits Bridge Steam’de

Ancak bu güncelleme tek yeni şey değil, çünkü Kena da Steam’de. Bir yıllık ayrıcalıktan sonra, PC oyuncuları artık istedikleri yeri seçebilirler. başlığı satın al aşağıdaki bağlantıda.

Başlığa yıl dönümü güncellemesi ve yeni PC özellikleri eklendi. DLSS, ultra geniş destek ve dinamik çözünürlük, ayrıca mevcuttur. Bunun dışında Kena, Steam Destesi için doğrulandı Ayrıca, başlığı hareket halindeyken de oynayabilirsiniz.

Kena, Steam Deck'te doğrulandıKena, Steam Deck'te doğrulandı
Kena: Bridge of Spirits Steam Destesi için doğrulandı

sürüm %25 şu anda kapalı ve teklif sona erecek 3 Ekim 2022.

Kena Bridge of Spirits Yıldönümü Güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Steam’den mi alıyorsun? Yeni bir oyun veya NG+ başlatmayı mı düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.oyun-5