CIA hızlandı ve başlıklı ilk podcast’ini başlattı Langley Dosyaları. Hakkında bir halkla ilişkiler girişiminin ajansın imajını iyileştirmeyi ve fikri dağıtmak ne yaptı hollywood sineması.

Eğitin ve genel halkla bağlantı kurun

Gol CIA’in eğitmek ve genel halkla bağlantı kurmak ticaretin perde arkasını gösteriyor. Bu bir soru ana görevin bir önizlemesini paylaşın ajansın bir “istihbarat lideri” olarak kapasitesini göstermek ve ajanların günlük yaşamlarıyla ilgili bazı ilginç hikayeleri paylaşmak için.

Aynı kategoride

Güneş doğarken binadaki Netflix logosu

Video oyun stüdyolarını satın aldıktan sonra Netflix, 0’dan kendi stüdyosunu oluşturacak

Ayrıntılı olarak, podcast, bir anlatıcının CIA’in ” elinden geleni paylaşacak “giden hikayelerle” Hollywood senaryolarının ötesinde “. CIA Direktörü Bill Burns, The Langley Files’ın ilk bölümünde konuk oyuncu olarak çok başarılı. 22 Eylül’de yayınlandı. Bölümlerin her biri sürecek yaklaşık 15 ila 30 dakika ve ana ses platformlarında satışa sunulacaklar: Apple Podcasts, Spotify, Google Podcasts, Amazon Music…

Hollywood filmleri tarafından önyargılı bir görüntü

Bu podcast ile CIA, Hollywood’un istihbarat saha ajanları tasvirinden kaynaklanan klişeleri yıkmayı amaçlıyor. Bill Burns, ajanların günlük yaşamının Hollywood sinemasının Jason Bourne veya James Bond’un aktardığı görüntülerden uzak olduğunu açıklıyor.

Birçok kişi ajansın uydurulmuş olduğunu düşünüyor. hızlı araba kullanan, bombaları etkisiz hale getiren ve küresel krizleri tek başına çözen kahraman bireylerin “. CIA direktörü gerçeğin oldukça farklı olmasını sağlıyor ve şunu belirtiyor: ” gerçek hayatta eski bir araba kullanırım ve hız sınırlarına saygı duyarım “.

Bill Burns bu ilk bölümden yararlandı. söyle ve övün Bazı CIA başarıları. Sonuncusu, ABD’nin Rusya’nın Ukrayna’yı işgal etme niyetleri hakkında yaptığı ifşaatlar.

Bill Burns, vatandaşların demokratik toplumların kurumlarına olan güveninin zayıfladığını açıkladı. Taraf ” gölge çalışması CIA ajanları bu güven eksikliğini artırabilir. Bu podcast serisinin amaçlarından biri, misyonlarının bazı unsurlarını görünür kılmaktır. gizemini çözmek ajans içindeki çalışmaları.genel-16