Steam Deck özel açılış ekranları gittikçe, bu kesinlikle daha yetişkin merkezli materyali tercih eden oyuncular için. Bu, ‘eğer biliyorsan, bilirsin’ kelimesinin gerçek bir örneğidir, ancak bu özel yorumlama, atıfta bulunduğu şeye rağmen, en azından onu aile dostu yapar.

Reddit kullanıcısı kriyotik internetin daha sefil yönleri hakkında bilgili olanlar için anında tanınan kendi Steam Deck açılış animasyonunu yarattı. Açıkça söylemek gerekirse, ‘Steam Deck’ kelimeleri ile değiştirilse de, doğrudan Pornhub’daki birçok videonun açılışına atıfta bulunuyor.

Yetişkinlere yönelik sitenin saf popülaritesi göz önüne alındığında, markaya daha az aşina olanlar bile muhtemelen referans alacaktır. Standart Steam Deck açılış ekranını Pornhub’dan ilham alan bir ekranla değiştirmeye karar verirseniz, muhtemelen en iyisinin yabancıları kamuya açık bir şekilde dışarı çıkarmamak olduğunu söylemeye gerek yok. Giriş müziği ile birlikte geldiği için sesin kapatılması kesinlikle önerilir.

Aile dostu bir buhar güverte çizme animasyonu yaptım! itibaren SteamGüverte

Bu animasyonun tek dezavantajı, kendilerinin bir Güverteye sahip olmadıklarını söyledikleri için Cryoctic’in indirilebilir bir indirmesi olmamasıdır. Buna göre, devam etmek ve değişiklikleri yapmak istiyorsanız, animasyonu başka bir yerden aramanız veya kendi özel animasyonunuzu oluşturmanız gerekir.

En azından birçok insanın yaptığı şey bu. Örneğin, bir Steam Deck kullanıcısı Futurama açılış ekranı yaparken, bir diğeri orijinal Maymun Adasını onurlandırarak daha da aile dostu bir şeye gitti. Makinenin ne kadar çok yönlü olduğu, aklı kirli olanlar için bile gerçekten etkileyici.

Valve’ın el tipi sistemini özelleştirmek için neler yapılabileceğini görmek eğlenceli. Ancak yinelemek gerekirse, Cryoctic’in animasyonuyla fazla rahat olmak muhtemelen akıllıca olmaz – cihazı kazara en iyi Steam Deck yuvasına bazı dostça işbirliği oyunlarına hazır bir şekilde koyduğunuzu hayal edin, yalnızca ailenizin özel hayatınızda tam olarak ne yaptığınızı bilmesi gerekir. zaman. Aşağılayıcı.oyun-2