Kore medyası, Güney Kore şehirlerinden birinde bir otoparkta son bulan yeni Hyundai Solaris’in casus fotoğraflarının yeni bir bölümünü yayınladı. Ayrıca iç mekan da bize gösterildi, ancak kısmen.

Hyundai Solaris’in yeni nesli, genişletilmiş bir ızgara, daha eğimli bir tavan ve yeni kafa optiği alacak. Özellikle, farlar neredeyse tamponun alt kenarına yerleştirilecek ve gündüz yanan farlar, mevcut Hyundai Mistra ve gelecekteki yeni Grandeur’da olduğu gibi ayrı bir bölüme “hareket edebilecek”.Kabinde yeni bir merkezi tünel, geliştirilmiş koltuk ergonomisi ve değiştirilmiş bir şanzıman seçicisi bulunacak. Perde arkasında kalan ön panel yenisi ile değiştirilecek. Genişletilmiş bir ana ekrana ve tamamen dijital bir gösterge panosuna sahip olmalıdır.

Bu yeni nesil Hyundai Solaris.  Bütçe sedanının fotoğrafları vardı

Bazı pazarlarda otomobilin eski benzinli “atmosferi” koruyacağı, diğerlerinde ise “mild hybrid” teknolojisini kullanan 1,5 litrelik benzinli ve dizel motorlar alacağı yönünde görüşler var.

Bu yeni nesil Hyundai Solaris.  Bütçe sedanının fotoğrafları vardı

Rusya’da Hyundai Solaris, 100 ve 123 hp kapasiteli atmosferik motorlar 1.4 ve 1.6 ile satılmaktadır. sırasıyla altı ileri “mekanik” veya altı ileri “otomatik” dayanmaktadır. Modelin fiyatları 1.408.000 ruble’den başlıyor.genel-22