Tuzağı yakalayabilmek için peyniri tuzağa koymaya hazır mısın? en iyi Black Friday oyun faresi fırsatları bu yıl? Pekala, doğru yere geldiniz. İnternetteki en cömert oyun faresi fırsatlarını tek bir yerde bir araya getirebilmek için tüm büyük perakendecilere göz kulak olacağız.

İster kablolu bir kemirgen peşinde olun, ister kablosuz çok önemli bir PC oyun çevre birimi ile kabloyu kesmek istiyorsanız, bu sayfada her tür fareyi listeleyeceğiz (Mickey veya Jerry çeşitleri dışında). Bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve saate daha yakın bir zamanda tekrar kontrol edin, sizin için öne çıkan fırsatları hazırlayalım.

Her neyse, bir oyun faresini günlük ofis tıklayıcınızdan ayıran nedir? Sonuçta, bir izleme dörtgeninin sınırlarından çoktan kurtulduysanız, daha fazla neye ihtiyacınız olabilir? Başlangıç ​​olarak, daha iyi sensörler ve ayarlanabilir DPI, en iyi MMO’ları oynarken ekstra düğmeler ile FPS oyunlarında size avantaj sağlayabilirler veya kabloyu kesebilirler, böylece kablosuz giriş gecikmesi olmadan kablolarınızı çaprazlamazsınız.

Bu özellikler genellikle yüksek fiyatlara satılabildiğinden, Black Friday oyun farenizi yükseltmeniz için ideal zamanı oluşturur. Corsair, Roccat ve HyperX’in genellikle Kara Cuma şenliklerine katılmasıyla, heyecanlanmak için pek çok neden var.

Kara Cuma 2022 ne zaman?

Bu yıl perakende indirim festivali 25 Kasım’a denk geliyor ve birkaç gün sonra 28 Kasım’da Siber Pazartesi’yi sabırsızlıkla bekleyebilirsiniz. Elbette, bazı perakendeciler için indirimlerin Kasım ayının başında başladığını biliyoruz. Anlaşma avı A takımı, tüm Kasım ayı için bu fare fırsatlarını takip ederek davada olacak.

En iyi Kara Cuma fırsatları nasıl bulunur?

Bu Kara Cuma en büyük dileğiniz ucuz bir oyun faresi bulmaksa, o zaman bu sayfaya tekrar bakın. Tüm fırsatları bulacağız, böylece zorunda kalmazsınız. Ayrıca, genel olarak ucuz oyun donanımı arayan herkes için bir Kara Cuma fırsatları merkezimiz var ve oradan oyun dizüstü bilgisayarları, SSD’ler ve daha fazlasıyla ilgili Kara Cuma fırsatları için kılavuzlar bulacaksınız.

Kara Cuma öncesinde oyun faresi fırsatları

Kara Cuma’ya birkaç hafta kaldı. Fareniz bu sabah bozulduysa ve ucuz bir değiştirmeye ihtiyacınız varsa, stat, o zaman bazı anlaşmaları zaten takip ettiğimizi duymaktan memnun olacaksınız. Onları kontrol edin:oyun-2