Bugün sizin için çok ilginç bir anlaşma seçtik. Asus Zenfone 8 ile Alternate, Cyberweeks ile uyumlu çok özel bir akıllı telefona sahip. Cihaz bir amiral gemisi olarak kabul edildiğinden, diğer cihazlardan çok daha kullanışlı olmakla kalmıyor, aynı zamanda iyi bir performans sergiliyor. 489 Euro’luk bir fiyatla şu anda burada en iyi fiyatı ödüyorsunuz. Anlaşma kontrolünde sizin için tüm bilgilere sahibiz.

  • Asus Zenfone 8, Alternatif’te en iyi fiyata mevcuttur.
  • Her zamanki 590 Euro yerine 489 Euro.
  • Teklif sadece 30 Eylül’e kadar geçerlidir ve kontenjan sınırlıdır.

Her yıl, büyük üreticiler daha büyük ve daha büyük akıllı telefonlar gibi hissettiren şeyleri piyasaya sürüyor. Neredeyse 7 inçlik ekran boyutları artık burada nadir değil. Asus, bu eğilime karşı yüzmeyi kendine misyon edinmiştir. Bu nedenle şirket, Zenfone 8 ile bu tür üstünlüklere dayanmayan, ancak iyi bir performans sunan bir amiral gemisi çıkardı. Asus amiral gemisi incelememizde, meslektaşım ona “Android karşıtı amiral gemisi” bile diyor.

Asus Zenfone 8’e ilk baktığınızda, rakiplerinden çok daha küçük olduğunu hemen fark ediyorsunuz. Akıllı telefon, 120 Hertz yenileme hızına sahip 5,9 inç AMOLED panel kullanıyor. Diğer amiral gemilerinde de bulunabilen bir Snapdragon 888, gerekli gücü sağlıyor. Müzik severler için Zenfone’un alt tarafında 3,5 mm’lik bir jak bile var. Çift kamera modülü ayrıca 64 megapiksel ana kamera ve 12 megapiksel ultra geniş açılı lensten oluşuyor.

Alternatif’in Zenfone teklifi buna değer mi?

Normalde Asus Zenfone 8 için en az 590 Euro ödüyorsunuz. Bir amiral gemisinin fiyatı gerçekten ucuz olsa bile, Alternate bir adım daha ileri giderek size cihazı sadece 489 Euro’ya sunuyor. Asus akıllı telefonunu şu anda daha ucuza satın alamazsınız. Güvenilir bir satıcıdan bir sonraki en iyi fiyat zaten 587 Euro – neredeyse 100 Euro daha fazla.

Asus Zenfone8

Sadece kullanışlı değil, aynı zamanda iyi bir performans: Asus Zenfone 8! / © SonrakiPit

Dolayısıyla, tüm birikimlerinizi hemen tüketmeyen kompakt bir akıllı telefon arıyorsanız, Alternatif’in sunduğu şeylerden gerçekten memnun olabilirsiniz. Ancak, Asus Zenfone 9’un zaten bir halefi olduğunu unutmayın. Ancak, 128 GB belleğe sahip en küçük sürüm için zaten 799 Euro ödersiniz. Elbette sizi ilgili bir anlaşmaya bağlayacağız.

Alternatif Cyberweek – nedir bu?

Alternatif, 30 Eylül’e kadar her türlü farklı teknoloji fırsatı sunuyor. siber hafta üzerinde. Bugünden itibaren dizüstü bilgisayarlar, ızgaralar, PC donanımı ve Zenfone 8’de indirim alma fırsatınız var. Tüm teklifler sınırlı miktarlarda mevcuttur. Önümüzdeki günlerde, sağlayıcı daha fazla teklif yayınlayacak. İlginç bir şey tespit ettiğimiz anda, elbette NextPit ile ilgili bir makale bulacaksınız.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Zenfone 8 sizin için ilginç mi yoksa daha büyük modelleri mi tercih ediyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27