D23 sırasında bugün Marvel Games vitrininin bir parçası olarak Disney, Uncharted yönetmeni Amy Hennig ve Skydance Media’nın bir sonraki oyununu sinematik bir fragmanla resmen duyurdu. Biraz garip olsa da, duyuru önemli bir bilgi parçası bıraktı: oyunun başlığı.

Söylendiği gibi, yeni Marvel II. Sinematik fragman 1940’ların karlı bir Paris’ini süpürdü ve iki kahramanın biriyle savaşmaya hazırlanırken bir arada olduğunu gösterdi.

Fragmandaki son görüntü, oyunun başlayacağını ortaya koydu dört “Kral”, “Kaptan”, “Asker” ve “Spy” kelimelerinin görüntülerin üzerinde oynamasıyla iki değil, kahramanlar – bu da diğer iki karakterin rolüne dair bir fikir veriyor. Yönetmen Amy Hennig ve yazar Marc Bernardin vitrin sırasında daha fazla ayrıntı paylaştı ve oyunun “olgunluk yıllarında” çok genç bir Kaptan Amerika’yı ve T’Challa’nın büyükbabası Wakandan King Azzuri’yi ve iki tane de iki kişiyi takip ettiği gerçeğini tartıştı. diğer karakterler: Bir ABD askeri ve Howling Commando’nun tek Siyah üyesi olan Gabriel Jones ve Wakandan Spy Network’ün kurucusu Nanali.

Oyun aynı zamanda 2010’da yayınlanan “Flags of Our Fathers” çizgi romanından da ilham alıyor. “Four Heroes. Two worlds. One war” sloganı, oyunu Wakanda’da da göreceğimizi gösteriyor. Avrupa olarak. Vitrin, sağlam ayrıntılar açısından çok fazla bir şey sağlamadı, Hennig ayrıca “bazı farklı şeyler yapıyoruz” demesine rağmen, bu bir aksiyon-macera oyunu olacak gibi görünüyor. Ayrıca oyunun, bir dizi yazarın oyun üzerinde çalıştığı “bir seri hale getirilmiş maceraya” benzer şekilde yapılandırılacağını da söyledi.

Skydance New Media’nın bir Marvel oyunu üzerinde çalıştığı ilk duyurulduğunda, proje Marvel Evreninde geçen “anlatı odaklı, gişe rekorları kıran bir aksiyon-macera” olarak tanımlandı. Skydance, stüdyo aynı zamanda “zengin sinematik aksiyon-macera” oyunu olarak tanımlanan bir Star Wars başlığı geliştirdiği için sadece bir Marvel oyunu üzerinde çalışmayacak.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1