Korku oyunu uzmanları DreadXP bir basın açıklamasında, bir Mortuary Assistant filminin yapım aşamasında olduğunu duyurdu. DarkStone Digital tarafından geliştirilen ve DreadXP tarafından yayınlanan Mortuary Assistant oyununun canlı aksiyon uyarlaması olacak olan filmin yapımcılığını DreadXP ve ana şirketi Epic Games Group – Epic Games’e bağlı değil – yapıyor. Filmin çıkış tarihi yok ama DreadXP, Jeremiah Kipp’in (Draw Up and Stare, Slapface) filmi yöneteceğini söyledi.

Kipp, “Morg Asistanı’nda, oyuncunun içine sızan ve her an korkunç bir şey olabileceği duygusu yaratan sessiz, sinir bozucu bir yoğunluk var,” dedi. “Uyarlamayı yazarken, beni dehşete düşüren tüm oyunu kutlamak ve ona eşlik eden bir parça yaratmak istedim – yoğun ürpertici dünya geliştiricisi Brian Clarke’ı (DarkStone Digital) onurlandırmak ve onu görsel hikaye anlatımına ve karakter odaklı korkuya çevirmek istedim. anlatı film yapımı.

Morg Asistanı, üniversiteden yeni çıkmış, morg bilimi diplomasına sahip ve yeni bir işe başlayan, bedenleri mumyalayan ve iblislerle savaşan yeni, iyi… bir morg asistanını takip ediyor. Bu sizin tipik morgunuz değil ve tipik bir oyun da yok. Mortuary Assistant’ı oyunculara sevdiren şeylerden biri, DreadXP’nin asla güvende hissetmeyeceğinizi vaat ettiği her oyunda yeterince değişen yapısıdır.

Epic Pictures Group CEO’su Patrick Ewald, zaten DreadXP’nin en başarılı oyunlarından biri olduğunu söylese de, oyun oldukça yakın bir zamanda Ağustos 2022’de piyasaya sürüldü.

Ewald, “Brian Clarke’ın yarattığı dünya, bilgi açısından zengin ve canlı aksiyon uzun metrajlı bir filmle genişletmek için mükemmel bir konu” dedi. “DreadXP’nin ana şirketi Epic Pictures Group, son 15 yılda 100’den fazla filmi finanse etmiş, üretmiş ve dağıtmış olarak, bunu gerçekleştirmek için şimdiden birinci sınıf bir konumda.”

Beklerken omurganızı ürpertecek başka bir şey arıyorsanız, PC’deki en iyi zombi oyunları ve en iyi hayatta kalma oyunları için seçtiklerimize göz atın.oyun-2