John Legere’nin 2020’de ayrılmasından sonra daha kibar bir T-Mobile’ın ortaya çıktığını hissedenleriniz için, ülkenin en büyük ikinci kablosuz sağlayıcısı bugün Verizon’da bir çekim yaptı ve AT&T. Kabul, kavrulmuş toprak yaklaşımı benimseyen Legere dönemi yorumlarından bazıları kadar kısır değildi, ancak bugün T-Mobile, yaşlıların% 92’sine indirim yapmadığı için “AT&T ve Verizon’u çağırdığını” söyledi. Birleşik Devletler
T-Mobile, iki rakibinin Florida eyaletinde kablosuz hizmet için yalnızca yaşlılara indirimli fiyat sunduğuna dikkat çekiyor. T-Mobile bütün bir web sitesini kurdu bu gözetime yanıtını teşvik etmek. Bu sitede şirket şöyle diyor: Verizon ve AT&T Florida dışında üst düzey indirimler sunuyor, müşterilerinin Carrier Callout’umuzun bir parçası olarak hak ettikleri kablosuz indirimlere erişmelerine yardımcı oluyoruz.”
Kıdemli iseniz kablosuz hizmetinizde indirim almanın üç yolu vardır. T mobil. T-Mobile’ın aşırılık olarak adlandırdığı bir hareket olan Florida’ya taşınabilirsiniz (her ne kadar dil yanağında olsa da, şirket yerel bir emlakçıya bir bağlantı içerir). Florida’da gerçekte eyalette yaşamadan sanal bir posta kutusu açabilirsiniz, T-Mobile’ın not ettiği bir manevra “hala atlamak için çok fazla çember ve ayrıca indirimden uzaklaşan aylık bir ücret, ama en azından yapmıyorsunuz” bir şey paketlemek zorunda değilim.”

T-Mobile’a göre en kolay seçenek, Sınırsız 55+ planlarının iki kişi için 55 dolardan başladığı ve 5G’yi içerdiği T-Mobile’a geçmek. BannedSeniors.com web sitesini kurmanın yanı sıra, T-Mobile, Sun City, Arizona dışında ABD’deki en büyük emeklilik topluluğunun yakınında bulunan Arrowhead Towne Center alışveriş merkezinde bir açılır Kablosuz İndirim Bilgi Merkezi oluşturdu.

Şirketinizi tanıtırken rekabeti ortadan kaldırmak hakkında bir iki şey öğrenmeden John Legere’nin sağ kolu olarak yıllarınızı geçiremezsiniz. Ve T-Mobile’ın şu anki CEO’su Mike Sievert’in içinde gelenekleri sürdürmek için yeterince sırıtış var. Örneğin, SSS bölümünde bir soru “Verizon ve AT&T neden Florida’da yalnızca 55+ indirim sunuyor?” Yanıt şu şekildedir: “Kimse gerçekten bilmiyor. Bu, Verizon ve AT&T’nin müşteri ihtiyaçlarını göz ardı ederek yıllar boyunca verdiği tuhaf kararların uzun bir listesine ekleniyor.”

Bunun gibi bir şey T-Mobile’ın kendi çizgilerini nasıl kazandığını ve şirketin hisselerinin neden son beş yılda kazanç gösteren üç ABD majörüne ait tek hisse olduğu.telefon-1