Hayranlar, Battle Royale’ın 14. Sezonunda bir Apex Legends Loba Heirloom’un geleceğini düşünüyor ve böyle düşünmek için iyi sebepleri olabilir. Respawn’ın animatörlerinden biri Twitter’da Loba’nın çok sık akıllarında olduğunu söyledi ve hayranları anında, eğer varsa, bir sonraki Apex Legends Heirloom ile ilgili olarak ifadenin öneminin ne olabileceğini merak etmeye yöneltti. Loba’nın henüz bir Heirloom’u olmadığı ve bu sezonun Heirloom’larından henüz bir haber olmadığı için, doğal varsayım, genellikle Apex Legends için hareket yakalamayla ilgilenen bir animatör olan Moy Parra’nın Loba Heirloom’u hayata geçirmede yer aldığı yönünde.

Apex Legends’ta yeniyseniz Heirlooms, silah görünümleri, benzersiz animasyonlar, espriler ve bir afişle gelen özel kozmetik setlerdir. Her Efsanenin kendi Heirloom’u yoktur, ancak Loba oynanabilir Legends’ın ilk partilerinden biri olduğu için kendi Heirloom’u çok gecikmiş görünüyor.

Orijinal Reddit gönderisindeki yorumların çoğu, Loba’nın herkesin aklında olması muhtemel daha az belirgin, daha müstehcen bir neden olduğunu söylemek arasında bölündü, ancak birkaçı, bazı Apex sızdıranların uzun süredir Loba’nın bir sonraki alacağını söylediğine dikkat çekti. yadigarı. Hayal etmesi büyük bir sıçrama değil, ancak bu sızıntıların doğru olup olmadığını biraz daha bekleyip görmemiz gerekecek.

Bir sonraki Heirloom’u kim alırsa alsın, onu elde etmek için biraz çalışmanız gerekecek. Apex’te Heirloom satın alamazsınız. Bunun yerine Apex Pack’leri açarak elde edilen Heirloom Shard’ları kullanmalısınız. Bu biraz bir süreç.

Loba’ya meraklıysanız ancak yeni bir Efsaneye göz atmak istiyorsanız, kullanılacak en iyi Apex Legends karakterleri için önerilerimize göz atın. Sahada hücum etmenize yardımcı olacak bu sezon için en iyi silahları tazeleyin ve oyunda yeniyseniz, başlamak için Apex Legends ipuçlarımıza göz atın.oyun-2