Monster Games ve iRacing, yeni World of Outlaws: Dirt Racing oyununun 27 Eylül 2022’de geleceğini duyurdu. Oyun, özgünlüğü ve oyun deneyimini artıracak yeni arabalar, pistler, sesler ve çok oyunculu teknoloji içerecek.

World of Outlaws: Dirt Racing ayrıca yepyeni bir kariyer moduna sahip olacak. Bu modda oyuncular yerel bir çaylak olarak başlayacak ve ulusal World of Outlaws turları da dahil olmak üzere ileri düzey yarışmalara katılacaklar.

Kirli yarış arabanız veya pist tercihiniz ne olursa olsun, Haydutlar Dünyası: Kir Yarışı kapladın mı Sprint araba yarışçıları 305, 360 ve World of Outlaws 410 Sprint Car bölümlerinde savaşabilirken, çamurlukları tercih edenler için World of Outlaws Süper Geç Modeller, Pro Geç Modeller ve Sokak Stokları mevcuttur. Oyunda görünecek 13 lisanslı parkurun yanı sıra, kalan parkurlar çeşitli uzunluklar, düzenler ve yerel ayarlarla Amerika’daki toprak yarışlarının ruhuna saygı duruşunda bulunuyor.

Oyun şimdiden 2022 yılı boyunca çok çeşitli yeni DLC öğelerini içerecek şekilde ayarlandı. Buna Limaland Motorsports Park, I-55’teki Federated Auto Parts Raceway ve Lucas Oil Speedway’in yanı sıra iki ek DIRTcar sınıfı, UMP Modifieds ve Super DIRTcar dahildir. Büyük Blok Modifiyeleri.

World of Outlaws: Dirt Racing, oyunun sitesinde ön siparişe açıldı. resmi internet sitesi 49,99 $ için. Öte yandan, Gold Edition tüm ek indirilebilir içeriği içerecek ve 69,99 $ karşılığında satışa sunulacak.

Oyun 27 Eylül 2022’de Xbox One, Xbox Series X/S, PS4 ve PS5 için çıkacak.oyun-6