Ghost Recon Wildlands (ve hatta Breakpoint) oynamak isteyenler, geçen haftadan beri oyuna bağlanma sorunları yaşıyor olabilirsiniz. Öyleyse, sadece siz değil, Ghost Recon Wildlands & Breakpoint aşağı raporları oyunun alt dizinini dolduruyor ve 15 Ağustos itibariyle hala sorunlar yaşıyor.

Ghost Recon Wildlands & Breakpoint Down Durumu ve Güncellemeleri

Olay ilk olarak dokuz gün önce Ghost Recon subreddit modlarının aşağıdaki mesajı göndermesiyle bildirildi:

Hey millet, dost canlısı mahalle modunuz burada,

Wildllands sunucuları görünüşte çevrimdışı, bunun nedeni oyun geçişine eklenmesi ve aynı anda bağlanmaya çalışan yeni insanların akın etmesi olabilir, herhangi bir içgörüleri olup olmadığını görmek için ekipteki Ubisoft çalışanlarına ulaşıyorum, ancak sunucu durumuyla ilgili herhangi bir güncelleme için lütfen bu konuya bakın.

Bu mesaj gönderildikten sonra Ubisoft, her iki oyunu da etkileyen sorunu kabul etti. Bir ile görünüyor mega iş parçacığı Bu, bağlantı sorunları bildiren oyuncularla bugün hala aktif. Bağlantı sorunu yaşayan kişiler için en çok görünen kod “Ribea”dır.

Oyuncuların bulduğu birkaç geçici çözüm var, ancak yüzde 100 doğrulukla işe yaramayacak:

Her yerde bir cevap arıyordum ama işe yaradığını bulduğum bir şey, ilk patronu (LA yuri Y El Pilito) tekrar kaçmaktı. Gemideydim ve sadece ortalığı karıştırmaya ve ilk patron görevini tekrar etmeye karar verdim ve ondan sonra bağlı olduğumu ve o zamandan beri çevrimiçi oynayabildiğimi söyledi. Birkaç arkadaşıma bundan bahsettim ve onlar için de işe yaradı.

Garip olan şu ki, bazı oyuncular çevrimiçi olmayı başardıklarını söylerken, diğerleri hala bağlanamıyor. Bazıları Ghost Recon sunucularına bağlanıp oynamayı başardıklarını ancak çıkış yapıp tekrar denedikten sonra tekrar girmelerine izin vermeyeceğini söyledi.

Resmi Ubisoft Destek hesabından Wildlands sunucu sorunlarıyla ilgili son mesaj, dün Ubisoft’un hala sorunu araştırdığını söylediği mesajdı:

resim

Ghost Recon Breakpoint’e gelince, Ubisoft oyunun sunucu ve bağlantı sorunlarını da kabul etti, ancak bu soruna rağmen meli Ubisoft’a göre şimdi çözülebilir:

Kesintilerle ilgili tartışmadan haberdar olmak istiyorsanız, oyunun alt dizininde özel bir iş parçacığı onun için. Ubisoft’un forumlarında da var Ribera hatası için özel bir iş parçacığı fazla.

Durum yüzeyleriyle ilgili daha fazla haber olarak bu yayını güncelleyeceğiz. İnşallah kısa sürede çözülür. Bu arada, bu makaleyi yer imlerine ekleyin, neler olduğunu bildirmek için arkadaşlarınızla paylaşın. Daha fazlasını öğrendiğimizde, yayını güncelleyeceğiz. Ghost Recon ile ilgili her şey için oyun merkezimize gidin.oyun-6