Oturma odanıza girdiğinizi ve tüm zamanların en büyük ressamlarından bazılarının ustaca tablolarını izlediğinizi hayal edin. Netgear Meural Canvas II dijital sanat çerçevesi, tam da bunu yapmanızı sağlar. Bir yıldır duvarlarımı Van Gogh, Picasso, Rembrandt ve daha birçok destansı ressamın eserleriyle süslüyor ve hala beni büyüledi. Ve oturma odamı tamamen değiştirdi.

Bir yıl önce evimi süslüyordum ve oturma odamı süslemek istedim. Çerçevelemem gereken bir tablo veya dijital baskı almayı düşünüyordum, duvarlara biraz renk ve hayat katacak herhangi bir şey. Bununla birlikte, kolayca sıkılmaya meyilli olduğumu biliyorum (ve hafta sonu ne izleyeceğime karar vermek için yaklaşık yarım saatimi alıyorum), bu yüzden böyle bir kararın kolay olmayacağını biliyordum.

Güzel sanatlar satın alma konusunda bir ay erteledikten sonra, dijital yoldan gitmeye ve her gün yeni bir tablo seçmenize izin verdiği için Netgear Meural Canvas II ile gitmeye karar verdim. Açıkçası ben de bundan emin değildim. Potansiyel alıcının vicdan azabı konusunda zaten bazı endişelerim vardı: Duvarıma gelen sanatı gerçekten takdir eder miyim, yoksa sadece toz mu toplar?

(İmaj kredisi: Gelecek)

Netgear Meural Canvas II duvara asılabilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir dijital sanat eseri koleksiyonuna sahiptir.genel-26