Urbanista'nın yeni güneş enerjili Phoenix kablosuz kulaklıkları.

Son birkaç on yılda, sahip olduğumuz pile bağımlı mobil cihazlar olarak daha da fazla sorun haline gelen piller emer. olmak şimdi bağımlısı talep etmek her zamankinden daha fazla güç. Ama bir ışık kaynağınız olduğu sürece – ister güneş, ister ruhu ezen ofis floresanlarıUrbanista’nın yeni kablosuz kulaklıkları gün boyu şarj etmeye devam edecektir.

Onun bir fikir şirket geçen yıl tanıtıldı onunla Urbanista Los Angeles kablosuz kulaklık. Kafa bandına Exeger’in Powerfoyle güneş pili malzemesi entegre edildi. hangisiydi Los Angeles kulaklıkların kafa bandının hala bükülmesine ve bükülmesine izin vererek esnek malzemeler üzerine serigrafi baskı yapılabilir güneş pillerine zarar vermeden Exeger teknolojisinin diğer avantajı, hem doğrudan güneş ışığından hem de daha az yoğun iç mekan ışık kaynaklarından gelen enerjiyi kullanabilmesidir; bu, kulaklıkların gece bir lambanın yanında kullanıldığında bile şarjı telafi etmesine olanak tanır.

Gözden geçirenlerin çoğu, güneş pillerinin parlak güneş ışığında en iyi şekilde çalıştığını bulsa da, kulaklığın pilini boşaldığından daha hızlı şarj etmek müzik dinlerken akıllıca bir fikirdi ve Urbanista’nın şimdi kablosuz kulaklıklarına getirdiği bir fikirdi. Ama için 149 $ Anka kuşu tomurcuklarıExeger’in Powerfoyle güneş pilleri, bu yıl içinde satışa sunulacak. Verilen kulaklık şarj kılıfları genellikle ceplerde veya derin çantalarda tutulur, bu da bu kulaklıkları şarj etmeyi normalden biraz daha zorlaştırır. Los Angeles, güneş pillerini kullanım sırasında her zaman açığa çıkarır. Ancak Urbanista, kasanın güneşte bırakıldığı her saat için, tomurcukları güçlendirmek için ek bir saat için yeterli şarjın toplanması gerektiğini vaat ediyor.

Urbanista'nın yeni güneş enerjili Phoenix kablosuz kulaklıkları.

Pil ömrü, yalnızca tomurcuklarla sekiz saat, ayrıca şarj kutusuyla birlikte ek 24 saat olarak derecelendirilmiştir. herhangi bir ışığa erişimi olmayan ayın karanlık tarafında kapana kısıldığınızı varsayarsak. Kasa ayrıca bir USB-C kablosuyla da şarj edilebilir ve tomurcuklar ANC, çoklu cihaz bağlantısı ve teri ve ara sıra su sıçramalarını önlemek için IPX4 su geçirmezlik özelliklerine sahiptir. Renk yollarına gelince, siyah veya pembe bir seçimle sınırlısınız ve eğer bunlar bir seferde saatlerce güneşte oturacaklarsa, muhtemelen ikincisini tavsiye ederiz.genel-7