Akıllı telefon pazarının yılın bu ilk altı ayında devam eden daralmasına rağmen, Samsung dümdüz ilerliyor, katlanır telefonlara en çok inanan ve Flip and Fold ailesinin dördüncü neslini sunan üretici olduğunu doğruluyor. Bugün düzenlenen Samsung Galaxy Unpacked konferansı, Koreli üreticinin fiyatları bin Euro’yu aşan çok üst düzey katlanır telefonlara giderek daha fazla ivme kazandırması için bir fırsattı. İlk deneylerden sonra, sunulan yeni akıllı telefonlar daha şık, nihayet optimize edilmiş uygulamalar ve birinci sınıf cep telefonlarından gelen yazılımlar ve özellikler ile.

Samsung Unpacked 2022 haberleri

Samsung Unpacked 2022 haberleri

Fotoğraf Galerisi6 fotoğraf

görüş

Galaxy Z Fold4, bir üretkenlik devi

En pahalısı Galaxy Z Fold4 ile başlayalım. 12GB + 256GB konfigürasyonundan 1.879 Euro’dan başlıyor ve 12 Gb + 1 Tb’den 2249 Euro’ya (yalnızca Samsung.com’da) rekor bir seviyeye geçiyor. Amiral gemisi katlanır Z Fold4, daha büyük ekranlardaki deneyimler için özel olarak Google tarafından oluşturulan özel bir Android sürümüne (Android 12 L) sahiptir. Klasik akıllı telefonlarda bulamayacağınız optimize edilmiş uygulamalar ve nihayet yeni özellikler demektir. Bu cihazın görevi, üç mod aracılığıyla çoklu görev yapmaktır: açık, kapalı veya cihazı ellerinizle tutmak zorunda kalmadan içeriğin keyfini çıkarmanızı sağlayan Flex modu. Verimliliğe gelince, arayüz gerçekten etkili görünüyor, Microsoft ile yapılan anlaşma sayesinde de PC’yi hatırlatıyor. Son olarak teknik özellikleri çok güçlü bir beyin (Snapdragon 8+ Gen 1), 1 TB depolama alanı, 4400 mAh pil ve 25 W hızlı şarj ile sınıfında birinci.Ekranların boyutları bir öncekiyle aynı. bir. model: 7.6 “ve 6.2”. Tasarım daha kompakt. Ve ana kamera (her zaman üç tane vardır) 50 MP’dir. Üç renk: Graygreen, Bej ve Phantom Black.

Galaxy Z Flip4 giderek sosyal medyanın yıldızı oluyor

Önceki modelin başarısından sonra, yeni Galaxy Z Flip kapaklı tasarımı değiştirmiyor, ancak pili geliştiriyor (şimdi 3700 mAh). Ayrıca bu model için Koreli mühendisler, ana sosyal ağlarla optimizasyon cephesinde iyi çalıştılar. Slaytın yönetmenlik veya hikayeler için uygun olduğunu, yani ellerinizi kullanmadan farklı açılardan video çekmek veya grup özçekimleri yapmak için uygun olduğunu hatırlayın, Z Flip4’ü kısmen katlamak yeterlidir. Uygulamada, etkileyiciler veya yayıncılar, akıllı telefonu çok fazla “kullanmadan” ve bilerek oluşturulan tasarım ve fotoğraf özelliklerinden yararlanmadan yeni video deneyimleri icat edebilir. Ayrıca Flip4 için özellikler sınıfının en iyisidir ve fiyatlar 1149’dan başlar ve 1349 Euro’ya ulaşır. İki yeni renk: Pembe Altın ve Mavi.

Galaxy Watch5’in yeni sensörleri

Galaxy Watch5’in ana yeniliği Samsung BioActive sensörü ile temsil edilmektedir. dördüncü nesilde tanıtılan ancak üç sağlık sensörünü yöneten özel bir çip ile zenginleştirilmiş: Kalp atış hızı (optik), elektriksel kalp sinyali ve biyoelektrik empedans analizi. Bu, kalp atış hızı, kan oksijen seviyeleri ve hatta stres seviyeleri dahil olmak üzere parametrelerin tam ölçümlerini aldığı anlamına gelir. Yeni sistem, kullanıcılara sağlık durumlarının daha ayrıntılı bir resmini vermek için yeni tanıtılan sıcaklık sensörü de dahil olmak üzere Galaxy Watch5 serisindeki diğer sensörlerle birlikte çalışır. Bugüne kadar kesinlikle sensörler ve dolayısıyla kişinin refahını ölçme yeteneği açısından en eksiksiz ürünlerden biridir. Diğer iyileştirmeler, spor meraklıları için daha fazla sağlamlıktır. Galaxy Watch5, Bluetooth sürümleri için 299 Euro ve LTE modelleri için 349 Euro’dan satışa sunulacak.

Ve son olarak Galaxy Buds2 Pro

Samsung’un yeni kulaklıkları büyük bir sıçrama yapıyor. Tüm ses sektörü geliştirildi. Artık, harici gürültüyü ortadan kaldıran güçlü ANC sistemi sayesinde, nerede olursanız olun telefon aramalarına da cevap verebilirsiniz. Galaxy Buds2 Pro kulaklıklar Grafit, Beyaz ve Bora Mor renk seçenekleriyle 229 Euro’dan başlayan fiyatlarla İtalya’da 10-25 Ağustos tarihleri ​​arasında ön siparişle Galaxy Buds2 Pro satın alan kullanıcılar, kablosuz şarj cihazına ücretsiz sahip olma fırsatına sahip olacaklar. cihazı Samsung Üyeleri platformuna kaydettikten sonra.genel-18