AMD’nin en hızlı Ryzen 7000 işlemcileri için ambalajının sızdırıldığı ileri sürüldü ve gerçekten çok akıllı görünüyor – ayrıca fiyatlandırma konusunda bazı haberler var, ancak bu, bu üst düzey modellerin mevcut Ryzen 5000 ağır ağırlıklarından daha pahalı olabileceğini düşündürüyor.

Yeni nesil Ryzen 9 CPU’lar için kutunun resmi yayınlandı. VideoCardz (yeni sekmede açılır), teknoloji sitesi, sözde AMD tarafından yürütülen bir dahili sunumdan alındığını gözlemleyerek. Bu noktada kendi şüpheciliğinizi ekleyin ve gerçekten de VideoCardz, resmin gerçek olup olmadığını diğer kaynaklarla doğrulayamadığını not eder, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun – görüntü gerçek değilse iyi bir sahte olsa da .

Ayrıca bunun Ryzen 9 modelleri için olduğunu, Ryzen 7000 (Zen 4) için en yüksek kaliteli yongalar için olduğunu ve daha düşük özellikli CPU’ların kutularının büyük olasılıkla farklı görüneceğini unutmayın (genellikle alıcılar özel bir şey aldıklarını hissediyorlar – sadece Intel’in Alder Lake amiral gemisi için sahte altın gofretine bakın).

(Resim kredisi: VideoCardz)

Burada daha fazla ilgi çeken şey, sızdırılan görüntünün kaynağının, Zen 4 işlemcilerin potansiyel fiyatlandırması hakkında dedikodular sağlamasıdır, ancak buna ekstra dikkatli olunmalıdır. Teori, Ryzen 7 7700X’in Ryzen 7 5700X ile aynı önerilen fiyattan piyasaya sürüleceği ve genel olarak AMD’nin bazı istisnalar dışında fiyat etiketlerini Ryzen 5000 ile aynı seviyede tutmaya çalışacağı yönünde.işletim-sistemi-1