Samsung Electronics bugün Galaxy Unpacked’in büyük sunumunda yalnızca Galaxy Watch 5 akıllı saatler ve katlanabilir akıllı telefonlar Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 serisini değil, aynı zamanda yeni tamamen kablosuz kulaklıklar Galaxy Buds 2 Pro’yu sundu.Samsung Galaxy Buds 2 Pro, geçen yılki Galaxy Buds Pro’nun (inceleme) doğrudan halefidir. Hafifçe yeniden tasarlanmış bir tasarıma, iyileştirilmiş ses kalitesine, iyileştirilmiş gürültü engellemeye ve gelişmiş bağlanabilirliğe ve ayrıca birkaç başka yeni özelliğe kavuştular.

Kulaklıklar artık parlak uçlar olmadan tamamen mat. İki hoparlörleri var – yüksek ve düşük frekanslar için, yüksek sinyal-gürültü oranına sahip üç mikrofon, 24 bit Hi-Fi Ses desteği.

24 bit ses, gürültü azaltma, IPX7 ve 29 saat pil ömrü.  Samsung, Galaxy Buds 2 Pro'yu tanıttı

Galaxy Buds 2 Pro, “ses şeffaflığı” desteği ve kulaklıkları otomatik olarak “ses şeffaflığı” moduna geçiren ve medya sesini azaltan bir ses tanıma özelliği ile aktif gürültü iptali sunar.

24 bit ses, gürültü azaltma, IPX7 ve 29 saat pil ömrü.  Samsung, Galaxy Buds 2 Pro'yu tanıttı

Ayrıca özellikler arasında 61 mAh ve 500 mAh piller (kasa), Bluetooth 5.3 (LE Audio desteği), su ve ter koruması (IPX7) bulunuyor. Pil ömrü, gürültü azaltma ile 5 saate ve gürültü azaltma olmadan 8 saate, kasadan şarj ile sırasıyla 18 ve 29 saate ulaşır.

Kulaklıklar üç renkte sunulur – siyah, beyaz ve leylak. Samsung Galaxy Buds 2 Pro, 26 Ağustos’ta 229,99 dolara satışa çıkacak.genel-22