Samsung Galaxy Unpacked: Galaxy Z Fold4, Galaxy Z Flip4 tanıtım resimleri lansman öncesinde sızdırıldı

Samsung Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4 tanıtım görüntüleri bugün (10 Ağustos) 18:30’da gerçekleşecek olan Galaxy Unpacked etkinliğinden önce sızdırıldı. Promosyon sızıntıları şunları içeriyor: her iki akıllı telefonun da görüntüleri– SAMSUNG Galaxy Z Fold4 ve Galaxy Z Flip4, Fold4 akıllı telefonun kılıflarıyla birlikte.

Akıllı telefonlara Galaxy Buds 2 Pro TWS kulaklıklar eşlik edecek ve galaksi izle 5 serisi. Etkinlik YouTube’da canlı olarak yayınlanabilir, Samsung Haber Odası ve Samsung web sitesi.

Samsung Galaxy Ambalajsız etkinlik bugün (10 Ağustos) 18:30’da (IST) başlayacak. Etkinlik YouTube, Samsung Newsroom ve Samsung web sitesinde canlı olarak yayınlanabilir.

Samsung Galaxy Z Fold4, 2176 x 1812 piksel çözünürlüğe sahip 7.6 inç QHD+ katlanabilir Dinamik AMOLED 2X ekrana sahip olacak. Öte yandan, Samsung Galaxy Z Flip4’ün 120Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç FHD+ Dinamik AMOLED 2X ekrana sahip olması bekleniyor.

Samsung, yaklaşmakta olan Galaxy Z Fold 4’ü ön sipariş vermek için alıcıların kayıtlarını şimdiden açtı. Alıcılar, bir cihaz satın aldıklarında ek 200 $ kredi almaya hak kazanacaklar. Teklif, Samsung Fold 4, Flip 4 ve Watch 5’te mevcuttur.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9