Optimus Prime figürüne dönüşen bir Canon DSLR.

resim: Takara Tomy

Nikon ve Canon gibi uzun süredir kamera üreticileri, aynasız seçeneklerin ve hatta akıllı telefonların hakim olduğu hızla değişen bir pazara uyum sağlamakta zorlanırken, ölmekte olan DSLR’lerin satışlarını artırmanın en az bir yolu var: Takara Tomy ile ortak ve onları dönüştürmek hayranların favorisi Transformatörler Optimus Prime gibi.

Transformers oyuncakları, egzotik spor arabalardan savaş uçaklarına ve hatta dinozorlara kadar her şeyle yükselen robotların çekiciliğini eşleştiren orijinal pop kültürü mashuplarından biridir. Yıllar içinde, tüketici teknolojisi ve kılık değiştirmiş robotların her şeyi bir fonksiyonel Optimus Prime telefon şarj cihazıile Tablete dönüşen ses dalgası.

İnekler ve inekler kazançlı bir hedeftir ve ilk olarak TFormers blogu tarafından tespit edildiilk sızdırılmış görüntüler olarak ve sonra Takara Tomy tarafından yapılan resmi bir açıklamaya göre, Transformers burada bulmak kadar direnmek de zor olabilecek birkaç koleksiyon için Canon ile işbirliği yaptı.

Optimus Prime figürüne dönüşen bir Canon DSLR.

resim: Takara Tomy

Burada, birn etkileyici derecede ayrıntılı ama ne yazık ki işlevsel değil Canon EOS R5 DSLR bu kolayca gerçek gibi geçebilir (biraz daha küçük ölçekli bir kopya olmasaydı), bunun yerine ölmekte olan bir teknoloji parçasından dönüşür kameranın lens kapağını bile kalkan olarak kullanan ve kendi eşleşen ölçekli snapper’ıyla birlikte gelen, son derece eklemli bir Optimus Prime figürüne dönüşüyor.

Reflektör figürüne dönüşen bir Canon DSLR.

resim: Takara Tomy

Ve kötüleri desteklemeyi tercih edenler için (Decepticon’ların hepsi uçabilir, öyleyse neden Megatron takımını seçmeyesiniz ki?) Bu koleksiyon parçasının alternatif bir versiyonu da mevcut olacak, Canon EOS R5 ile bunun yerine Decepticon’a dönüşüyor Birçok uzun zamandır hayranı olan Reflector, alt modu olarak gerçek bir kameraya sahip ilk Transformer’dı.

Canon/TRANSFORMATÖRLER オプティマスプライムR5 プロモーション動画

Ön siparişler şu anda Japonya’da 28 Eylül’e kadar mevcut. her bot sadece 150 $ ‘a utangaç olacak. Ancak, gelecek yıl 25 Şubat’a kadar resmi olarak mevcut olmayacaklar ki bu da çoğumuzun deneme şansına sahip olacağı zamandır. Onları eBay’de veya bir çevrimiçi mağaza aracılığıyla, onları bir prim karşılığında denizaşırı ülkelere göndermekten mutluluk duyacak şekilde aşırı derecede işaretlenmiş olarak bulabilirsiniz.genel-7