Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri'nde Halbrand rolünde Charlie Vickers.

resim: Amazon Stüdyoları

Amazon’un yaklaşan Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri serisi, yazar JRR Tolkien’in dünyasını hayata geçirmenin ötesine geçecek büyük bir soyağacına sahip. Warner Bros. Yüzüklerin Efendisi film üçlemesi 2000’lerin ortalarında Peter Jackson tarafından yönetilen film, hem fantastik türde hem de genel olarak bu yeni dizide önemli bir yer tutuyor. Gösterinin bu filmlerden ayrı olduğu söyleniyor, ancak yıllar önce kullanıldığı doğrulandı. filmlerden malzemeher neyse o anlamına geliyor.

Ama Jackson geçenlerde söyledi Hollywood Muhabiri kendisi ve Jackson’la birlikte üçlemeyi yazan ve üreten ve onun ortağı olan yazar-yapımcı Fran Walsh’a bir noktada Amazon tarafından filmde olma olasılığının sorulduğunu söyledi. diziye katıldı. “Bu, senaryoyu görmeden cevaplanması imkansız bir soru” dedim. Jackson hatırladı. Amazon’un sahasında top ile, megacorporation dedi tamamlandıktan sonra çifte bölüm senaryoları göndereceklerdi. But ona göre, o senaryolar hiç gelmedi.

Amazon, The Hollywood Reporter’a şu açıklamayı yaptı:

“Şovumuzun haklarını ararken diziyi filmlerden ayrı ve ayrı tutmak zorundaydık. Peter Jackson’a büyük saygı duyuyoruz ve bu Yüzüklerin Efendisi filmler ve onun izlemeyi dört gözle beklediği için heyecanlı Güç Yüzükleri

Göstericiler J.D. Payne ve Patrick McKay’in Jackson’ın üçlemesinin hayranları olduğu ve bir şeyleri düzeltmek için Jackson’a ulaşmaya çalıştıkları söyleniyor. Ancak Tolkien Malikanesive özellikle Tolkien’in oğlu Christopher, geçmişte Jackson’ın film üçlemesinden hoşlanmadıklarını açıkça belirttiler ve onun diziye dahil olmasını istemedikleri söyleniyor. Amazon harcadı a pay paradan bu gösterinin haklarını mülkten almak ve hatta daha fazlasını gösteriyi gerçeğe dönüştürbu yüzden mülkün kurallarına göre oynamak zorunda oldukları mantıklı. Jackson’ın bu işe dahil olmaması utanç verici, ancak şovun ne olacağını görmek için hala heyecanlı.

“Ben izliyor olacağım. Kötü niyet isteyen bir adam değilim” dedi Jackson. Dört gözle beklediğim tek şey aslında onu tamamen tarafsız bir izleyici olarak görmek.”

Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri 2 Eylül’de Amazon’da yayınlanacak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7