Bir hafta önce tür hayranları, Marvel ve DC filmlerine kısa bir bakış atmak için San Diego Comic-Con’a akın etti. Katılmayanlar bile, çevrimiçi olarak yayınlanan fragmanlarla tedavi edildi, bu glütensiz fandom çağında, yayınlar – bunun da dahil olduğu – bilim kurgu, süper kahraman ve korku filmlerinin içini ve dışını kapsadığında anında mevcut.

Ancak 1980’lerde seyircilerin sabırlı olması gerekiyordu. Ellerinde bir film afişinden başka bir şey olmayan iştahlarını kabartacak kadar beklemek zorundaydılar. Başlık. slogan. Resim. Fragman sonunda gelene kadar (aynı zamanda sinemalarda).

yeni belgesel Yarının Arayışında 80’lerin en büyük bilimkurgu filmlerine dalıyor ve yol boyunca tiyatro lobisinin aşağıdaki gibi filmler için beklenti oluşturmaya nasıl yardımcı olduğunu araştırıyor. Khan’ın Gazabı, Blade Runner ve dahası.

Belgesel, 80’lerin korku belgeselini yöneten kıdemli eğlence gazetecisi yönetmen David Weiner’den geliyor. Karanlık Arayışında. O daha önce katkıda bulunan biri Hollywood MuhabiriRidley Scott’ın derin dalışlarını bildirdikten sonra Yabancı ve 1979’lar Yıldız Savaşlarıdiğerleri arasında.

Film, Kickstarter aracılığıyla kitlesel fonla sağlandı ve yaklaşık 600.000 dolar topladı. Yakın zamanda kendi sitesinde kullanıma sunuldu. İnternet sitesi. Aşağıda, sinema lobilerinin başarılı bir film pazarlama kampanyasının ilk adımı olduğunu keşfeden filmden bir klip var.sinema-2