Bu, “profesyonel” pazarlık avcılarının bu yılki gerçek Kara Cuma ve Siber Pazartesi festivalleri başlayana kadar günlük işlerine geri dönebilecekleri anlamına gelmez.

Samsung Galaxy Z Flip 3

5G, 128GB, Verizon Aktivasyonu

700$ indirim (%70)

Elbette, Best Buy’ın şu anda Verizon’a özel Samsung Galaxy Z Flip’te sunduğu kadar çılgın (ve görünüşte rastgele) bir anlaşma bulmak için farklı forumlarda ve sosyal medya platformlarında her gün saatler harcamanıza gerek yok. 3 5G.

Biliyoruz, hızla yaklaşan Z Flip 4 (ve Z Katlama 4), her ikisi de Zaten rezervasyon için hazırsınız, gece ve gündüz aklınıza gelen her şey bu, ancak bir şekilde geçen yılın “bir sonraki büyük şeyi” ile yetinmeyi kendi içinizde bulabilirseniz, zor kazandığınızın sadece 299,99 $’ını harcamayı düşünüyorsunuz. şu anda para. Yazım hatası yok, şaka yok ve belki de en önemlisi takas yok.
Açıkçası, bir “yakalama” var ve gerçekten de deneyimli bir pazarlık avcısıysanız, tam olarak ne bekleyeceğinizi bilirsiniz. Bu doğru, yeni şaplak atma markanızı aktif hale getirmeniz gerekecek. Tam 5G destekli Galaxy Z Flip 3 Verizon, Best Buy satın alımınızı gerçekleştirdikten sonra 128 GB’lık bir depolama varyantında 999,99 $’lık bir liste fiyatından tamamen benzeri görülmemiş 700 dolar kazanın.
ne yapmazsın ihtiyaç Yapmanız gereken, aylık taksit planı almaktır, ancak istek bu, zaten gülünç derecede düşük olan 300 dolarlık fiyatı, 8.33 dolarlık 36 ödemeye bölecek. Numara taşıma dahil değildir, yeni hizmet hattı gerekmez.

Galaxy Z Flip 4’ü hemen rezerve edin

Samsung Galaxy Z Flip 4

Bir sonraki Galaxy’yi rezerve edin ve Samsung Credit’te 200 $’a varan indirim, mükemmel takas değeri ve özel renkler elde edin.


Şüphesiz daha rafine ve (hafif) yükseltilmiş olsa bile Samsung Galaxy Z Flip 4 köşeyi dönünce, Z Flip 3 5G kadar güçlü, çok yönlü ve inkar edilemez derecede güzel bir şey için ayda sekiz dolar ödeyebilmek kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat.telefon-1