En İyi Satın Al önce dijital, küçük formatlı bir mağaza açmak Salı günü Kuzey Carolina, Monroe’da bu, “büyük kutu” perakende satış yerlerinin çoğundan çok farklı bir yaklaşım benimsiyor. 5.000 metrekarelik alan, tipik 35 ila 40.000 metrekarelik Best Buy lokasyonunun yalnızca yüzde 15’i kadar büyük ve tipik olarak 6.000 ila 8.500 feet kare arasındaki birçok küçük Apple Store’dan bile daha küçük.

Bloomberg rapor edildi Geçen yıl Best Buy, yaklaşık 27.000 fit kareden 15.000 fit kareye kadar küçültülmüş yerleri test ediyordu, ancak bu çok daha küçük ve şu anda kapalı olan Best Buy Mobile ayak izine daha yakın. Bu test mağazası, Best Buy’ın ayrıca beş test mağazası daha açtığı Charlotte bölgesindedir. geçen yılbir tadilattan outlet tarzı bir yaklaşıma kadar değişen deneyimleri denemek.

Best Buy’ın birçok büyük beyaz eşya ve elektronik eşya satan outlet mağazalarının ve büyük lokasyonlarının aksine, bu yeni mağaza, büyük TV’ler, bilgisayarlar, kulaklıklar, giyilebilir cihazlar, cep telefonları vb. içeren Best Buy ürünlerinin “küratörlüğünü” ile donatılacak. hiçbirine sahip değildir, ancak, büyük ev aletleridir.

“Önce dijital” mağaza deneyimi, Best Buy’ın web sitesini ve uygulamalarını içerir – ayrıca çevrimiçi sipariş teslim alma için kilitli dolaplara sahiptir – ancak mağazada, ziyaretçilerin girişte mağazanın sahip olduğu bilgilerle birlikte 7 metrelik bir ekran tarafından karşılanmasıyla başlar. teklif etmek.

Apple Store gibi, satış katındaki öğelere göz atabileceksiniz, ancak mobil kendi kendine ödeme için uygun olan daha küçük öğeler (şarj kabloları, telefon kılıfları ve hediye kartları) dışında, çoğu yalnızca teşhir amaçlıdır. birimler. Bir şey satın almak istediğinizde, Best Buy’ın Just Scan It işlemini başlatmak için tek yapmanız gereken ürün üzerindeki QR kodunu taramak. Birisi arkaya gidecek ve satın almanız için öğeyi getirecek.

Geek Squad üyelerini içerdiğinden ve mağazada müşteriler için başka danışma alanlarına sahip olduğundan, konumun mavi gömlekli insan etkileşimleri içerip içermeyeceği konusunda endişeleriniz varsa korkmayın. Ayrıca mağazadayken Best Buy’ın “sanal mağazasında” bir uzmandan sesli arama, görüntülü arama veya çevrimiçi sohbet yoluyla canlı alışveriş yardımı alabilirsiniz.

Best Buy, örneğin Walmart’ın teslimatları doğrudan buzdolabınıza genişlettiğini gördüğümüz gibi, pandemi sırasında müşteri davranışları değiştikten sonra olağan tuğla ve harç işletme planlarını yeniden değerlendiren bir perakendecidir. Öte yandan, Amazon, çevrimiçi bir deneyimin yerini alamayacağı şeyler için yüz yüze alışverişi geliştirmek için yeni teknolojiyi uygulayarak Mayıs ayında bir tuğla-harç giyim mağazası açtı.genel-2