Respawn, bir teaser duyurusu sırasında son bir Vantage sızıntısının ve ortaya çıkan daha eski bir sızıntının ardından en yeni Apex Legend efsanesi Vantage’ı resmen duyurdu. Vantage’ın tüm kiti. Ancak bu sefer, yeni efsanenin arka planını özetleyen ve battle royale’in en yeni sezonu Apex Legends Hunted’ı tanıtan tam bir fragman var. Hunted ve Vantage 9 Ağustos’ta çıkacak, ancak Respawn, Vantage’ın ilk çıkışını gösteren yeni sezon dışında Hunted’dan ne bekleneceği konusunda sessizliğini koruyor.

Vantage’ın haksız yere hüküm giymiş bir suçlu olan annesi, onu, Vantage ve sevimli yarasa arkadaşı Echo’nun, gerekli olan her şekilde hayatta kalmanın çok önemli olduğunu öğrendiği düşmanca, izole buz gezegeni Págos’ta doğurdu. Vantage bir keskin nişancı tüfeği kullanır ve istihbarat toplamakta ve her zaman rakiplerinden bir adım önde olmakta ustadır.

Respawn, Vantage’ın kitini henüz resmi olarak açıklamadı, ancak önceki sızıntılar, geliştiricilerin Vantage’ın fragmanında gösterdikleri ile aynı doğrultuda görünüyor. Pasif yeteneği, nişan aldığında veya silahsızken bir düşmanı hedef aldığında, düşman efsanesinin kalkanını, manga büyüklüğünü ve Vantage’ın tüm ekibine olan mesafesini ortaya çıkarır.

Echo, Vantage’a savaş alanında eşlik eder, çevresinde belirli bir yarıçap içinde kalır ve taktik yeteneği, Vantage’ın Echo’ya doğru boğuşmasına izin verir. Sonunda, Vantage’ın düşmanları işaretleyen özel bir keskin nişancı tüfeği ortaya çıkardığı nihai. İşaretlenen düşmanlar, Vantage’ın ekibi için taranmış sayılır ve herkesten ek hasar alır. Vantage’ın kendi tüfekleri de vuruş başına daha fazla hasar verir.

Fragman ve kit sızıntıları göz önünde bulundurulacak bir şeyse, Vantage herhangi bir takım için paha biçilmez bir destek efsanesi olacak gibi görünüyor. Çok oyunculu maçlarda Apex Legends’taki en iyi efsanelerle nasıl uyuştuğu henüz görülmedi, ancak aynı derecede ilgi çekici olan, Respawn’ın söylentili tek oyunculu Apex Legends oyununda Vantage gibi destek efsaneleri oynama olasılığı.oyun-2