EA ve Respawn, önümüzdeki sezon Apex Legends’ı duyurdular ve adı “Avlandı” ve 9 Ağustos’ta çıkıyor! Ayrıca, yakında çıkacak olan en yeni efsane Vantage’ı tanıtan yeni bir fragmanımız var.

Respawn, keskin nişancı dövüşçünün ayaklanmasını ve arka plan hikayesini gösteren yeni bir fragmanda Vantage’ı tanıtıyor. Vantage’ın uzun süredir saklanan sırları nihayet ortaya çıkarırken hayatta kalma isteğini kazandığını görüyoruz.

Onu çorak buz gezegeni Págos’ta tek başına doğuran haksız yere hüküm giymiş bir suçlunun çocuğu olarak dünyaya gelen Vantage, nihai hayatta kalma uzmanına dönüştü. Sadece küçük kanatlı arkadaşı Echo’nun eşlik ettiği ve düşman bir topraktan geçinmek zorunda kalan Vantage, dürbünlü bir silahla akıl almaz derecede başarılı olur.

Respawn ayrıca, resmi çıkış tarihi olan 9 Ağustos 2022’ye yaklaştıkça büyük Apex Legends: Hunted güncellemesi hakkında daha fazla haber vaat ediyor.

Muhtemelen, Respawn Entertainment 9 Ağustos’ta gelecek olan bu yeni sezonla birlikte yeni bir oyun güncellemesi yayınlayacak ve daha fazlasını öğrendiğimizde okuyucularımıza bildireceğimizden emin olabilirsiniz. Başlık güncellemelerinden bahsetmişken, geçen hafta bir tane aldık, ancak stüdyo bunun için herhangi bir resmi yama notu kabul etmedi veya yayınlamadı.oyun-6