Apex Legends’ın “Hunted” başlıklı gelecek sezonunun önümüzdeki ayın başlarında yayınlanması planlanıyor ve Respawn Entertainment/Respawn Vancouver, oyuncuların güncellemeden neler bekleyebilecekleri hakkında bazı erken ayrıntıları açıkladı. Bu sezonun yeni Efsanesi Vantage – aka Mara – belli belirsiz çeşitli Kızılderili halklarından ilham almış gibi görünüyor, ancak bu Apex Legends olduğu için aslında uzak bir gezegenden geliyor. Misafirperver olmayan buzlu bir gezegende büyüyen Mara, koruyucu annesinin beklediğinden daha karanlık bir suç geçmişine sahip olduğunu keşfeder. Vantage’ın yetenekleri hakkında henüz çok fazla bir şey bilmiyoruz ama görünüşe göre o bir çeşit keskin nişancı. Aşağıda, Vantage’a ayrılmış bir “Outlands’den Hikayeler” videosuna göz atın.

Kesinlikle ilginç bir arka plan hikayesi – Bundan sonra ne olacağını ve Vantage’ın Apex Oyunlarında nasıl sonuçlandığını görmek istiyorum. Vantage’a ek olarak, Apex Legends’ın Avlanma sezonu Kings Canyon’da daha fazla değişiklik yapacak, oyunun seviye sınırını yükseltecek ve daha fazlasını yapacak. İşte sezona dahil olan şeylerin erken özeti

  • Yeni Efsane: Vantage – Págos’un çorak buz gezegeninde büyüyen Vantage, hayatta kalan nihai kişi olmanın zor yolunu öğrendi. Mara’nın annesinin ona verdiği tek kural hayatta kalmaktı. GDS Vantage’ın harabelerinde bu, uygulanması zor bir kuraldır.
  • Yeniden İşlenmiş Krallar Kanyonu – Zaman her şeyi değiştirir ve Kings Canyon bir istisna değildir. Geçmişin küllerinden ne doğacak?
  • Seviye Sınırı Artışı – Yeni Seviye Sınırı Artışı ile şaşırtıcı yükseklikleri hedefleyin.
  • Avlanan Savaş Bileti – Efsanevi görünümler, reaktif silah görünümleri ve daha fazlası gibi ödüller kazanmak için Günlük ve Haftalık zorluklarla savaşın!

Apex Legends artık PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Switch’te mevcut. Hunted sezonu 9 Ağustos’ta başlıyor. Vantage ile ilgili ayrıntılar ve güncellemeye dahil olan diğer her şey dahil olmak üzere sezon hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki hafta açıklanacak.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17