Anker, önceki nesilden daha az yer kaplarken 150 watt’a kadar güç sağlamak için en yeni GaN 3 hızlı şarj teknolojisini benimseyen GaNPrime adlı bir dizi yeni galyum nitrür (GaN) şarj cihazını tanıttı. Anker, yeni amiral gemisi 150W GaNPrime şarj cihazının Apple’ın 140W GaN MacBook Pro şarj cihazından yüzde 38 daha küçük olduğuna ve Anker’in 120W versiyonunun Apple’ın 96-watt MacBook Pro şarj cihazından yüzde 39 daha küçük olduğuna ve taşınabilirlik konusunda bariz bir avantaj sağladığına dikkat çekiyor.

Anker’in önceki nesil şarj cihazlarıyla karşılaştırıldığında, boyutları yalnızca biraz daha küçüktür. Ancak yine de daha fazla cihaz için daha fazla güç sağlayabilirler. “Yeni [737 GanPrime] 120W şarj cihazının hacmi Anker 736’dan yüzde 8 daha küçüktür, ancak 20W daha fazla güç üretebilir … artan güç çıkışı ve artan şarj bağlantı noktası sayısı hedefimize ulaşır: tüketicilerin günlük olarak dolaşmak zorunda oldukları şarj cihazı sayısını azaltmak ”dedi Anker’in iletişim başkanı Edo Campos, bu hafta bir e-postada.

Ayrıca, Anker’in, işlerin aşırı ısınmasını önlemek için Power IQ 4.0 ve ActiveShield 2.0 sıcaklık yönetimi olarak adlandırdığı yeni güç ayırma akıllılarını da içerir. Hepsi bir araya geldiğinde, GaNPrime donanımının AC’den DC’ye dönüşüm verimliliğinde yaklaşık yüzde 1,6’lık bir sıçrama elde etmesine yardımcı olur.

Daha yüksek watt şarj cihazlarında (100W veya daha fazla), Anker’in teknolojisi, daha yavaş silikon malzemenin yanı sıra Navitas’tan GaN güç IC’lerini değiştirmek için Infineon’dan bir dijital güç kontrolörü ve IPS anahtarı kullanır. bir kasımda kod çözücü bölümünde, Anker CEO’su Steven Yang, şirketin GaN bileşenlerini geliştiren ortaklarla olan erken ilişkisinin, benzer ürünlerden aylar önce teknolojiye sahip şarj cihazlarını piyasaya sürmesinin nedeni olduğunu açıkladı.

Yeni 150 watt’lık Anker 747, şirketin ABD için en yeni amiral gemisi şarj cihazıdır. Bir USB-A bağlantı noktasına ve Power IQ 4.0’a sahip üç USB-C bağlantı noktasına sahiptir ve Campos’un bize, fişe takılan cihazların talebini tanımlayabileceğini ve gücü fişten fişe dinamik olarak yeniden dağıtabileceğini söylediği. Campos’a göre Power IQ, cihaz başına kalan güç yüzdesini görmez; bunun yerine, daha yüksek talep gören cihazlara öncelik verir ve aynı zamanda her cihaza güç gittiğinden emin olur.

Açıklandığı gibi çalışırsa, her şeyin mümkün olduğunca çabuk şarj edilmesini sağlayarak, şeylerin nereye takılı olduğu ve kaç bağlantı noktasının kullanıldığı hakkında daha az düşünerek çok bağlantı noktalı şarj cihazlarının kullanımını kolaylaştırabilir. Anker 747 150W, 109,99$’a ön sipariş için mevcut ve “3. çeyreğin sonlarında” gönderilecek.

Anker 727 Şarj İstasyonu süper incedir ve 100W PD gücüne sahiptir.
Resim: Anker

Anker’in 727 Şarj İstasyonu, birleşik bir uzatma kablosu ve 100W cihaz şarj cihazıdır. Yalnızca 18 mm kalınlığındadır ancak doğrudan üstten iki topraklı AC fişi takabilir ve ön tarafında iki USB-C PD bağlantı noktası ve iki USB-A bulunur. ActiveShield 2.0 ayrıca istasyonun aşırı ısınmamasını sağlamak için burada ve güç kablosu çıkarılabilirken, sıralı üç uçlu bağlantı noktası standart olmadığı için kaybetmemeye dikkat edin. Şu anda 94,99 dolara satışta.

Anker 615 Güç Şeridi, kabloyu gizleyen eğlenceli bir silikon kozaya sahiptir.
Resim: Anker

Ayrıca, kablosunu vücudun etrafına sarmanıza ve rahatça silikon bir kozaya saklamanıza izin veren yerleşik 65 W güç kaynağına sahip harika bir küçük AC güç uzatma kablosu da vardır. eski Quirky Powercurl MacBook şarj cihazı sarma. İki AC çıkışıyla uyumlu iki USB-C bağlantı noktası ve bir USB-A bağlantı noktası vardır ve 69,99 $ için şimdi mevcut.

PowerCore serisi ayrıca Anker 733 (üstte resimde) ile bir yükseltme aldı. şimdi 99,99 $ için mevcut. İki USB-C bağlantı noktası ve bir USB-A bağlantı noktası aracılığıyla 65 W güç kapasitesine sahiptir ve 10.000 mAh güç bankası modundayken bir iPhone’u 30 dakikada yüzde 50’ye kadar hızlı şarj edebilir.

Anker’in ayrıca ABD, İngiltere ve AB pazarları için iki şarj cihazı daha var: Anker 737 120 watt şarj cihazı ve Anker 735 65 watt şarj cihazı. 737, iki USB-C ve bir USB-A bağlantı noktasına sahiptir ve şu anda ABD’de 94,99 ABD Doları ve Ağustos ayında diğer pazarlarda 94,99 Euro / 89,99 ABD Doları karşılığında mevcuttur. 735 bugün dünya çapında mevcut 59,99 € / 59,99 € / ₤54,99 için.genel-2