Sarah Paulson, Searchlight Pictures’ın yaklaşan korku gerilim filminde rol almaya hazırlanıyor Toz.

Will Joines ve Karrie Crouse, Crouse tarafından kaleme alınan projeyi yönetiyor ve Ağustos sonunda üretime başlayacak. Film, duyurulacak ek yayın planları ile ABD’de Hulu’da gösterime girecek.

Toz geçmiş karşılaşmaların ve tehditkar bir varlığın peşini bırakmayan ve ailesini korumak için olağanüstü adımlar atan, artan toz fırtınaları tarafından kapana kısılmış bir anneyi canlandıracak. Searchlight başkanları David Greenbaum ve Matthew Greenfield yaptığı açıklamada, “Sarah olağanüstü bir sanatçı ve onunla tekrar çalışmaktan heyecan duyuyoruz” dedi.

Paulson, Searchlight için daha önce Steve McQueen’in filminde rol aldı. 12 yıllık kölelik ve Sean Durkin’in Martha Marcy May Marlene. Alix Madigan ve Lucas Joaquin üretiyor Toz, Paulson ile birlikte yönetici yapımcılık da yapıyor.

Paulson’ın film çalışmaları arasında Warner Bros.’ Ocean’s 8Aneesh Chaganty’nin Koşmak Hulu ve Todd Haynes’ için Carol, Cate Blanchett ve Rooney Mara ile birlikte görünen. Bad Robot’un Glennon Doyle’un anılarından uyarladığı dizide başrol oynayacak. evcilleştirilmemiş.

Son zamanlarda FX’de Linda Tripp olarak rol aldı. Suçlama: Amerikan Suç Hikayesiona Emmy adaylığı kazandıran bir rol ve 10. taksitte Amerikan korku hikayesi. Paulson yakında Bruce Norris’in Pulitzer, Tony ve Olivier ödüllü oyununun film uyarlamasının yapımına başlayacak. Clybourne Parkı, Pam MacKinnon’ın yönettiği.

Paulson, CAA tarafından temsil edilmektedir.sinema-2