Ne bilmek istiyorsun

  • Microsoft’un Xbox Yaz İndirimi 2022 resmi olarak yayına girdi.
  • Ultimate Game Sale olarak da bilinen bu etkinlik, Xbox oyuncularına %90’a varan indirimlerle oyun satın alma şansı veriyor.
  • Obsidian Entertainment’ın ödüllü RPG’si The Outer Worlds’de %75’lik inanılmaz bir indirim de dahil olmak üzere 500’den fazla inanılmaz oyun fırsatı mevcut.

Amazon Prime Day boyunca sunulan harika Xbox oyun fırsatlarından bazılarını kaçırdığınız için üzgünseniz üzülmeyin – Xbox Summer Sale 2022 sayesinde inanılmaz indirimlerden yararlanmak için ikinci bir şansınız var. , resmen yayına girdi. Xbox Ultimate Oyun İndirimi olarak da bilinen bu etkinlik, Xbox oyuncularına yüzlerce oyunda %90’a varan indirim sunuyor.

Satış, özellikle Xbox Series X|S, Xbox One konsolları, Xbox 360, PC ve Xbox Bulut Oyun hizmetinde oynanabilen oyunlar da dahil olmak üzere Xbox ekosistemindeki 500’den fazla oyunda indirim içeriyor. Bu fırsatlar sayısız indie ve AA oyunlarının yanı sıra Halo Infinite kampanyası, Dying Light 2, Marvel’s Guardians of the Galaxy ve daha fazlası gibi son sürümler de dahil olmak üzere tonlarca AAA oyunu için geçerlidir.

Size uygun fırsatları bulmak için resmi Nihai Oyun İndirimi sayfası (yeni sekmede açılır) Xbox web sitesinde. Orada, mevcut tüm indirimlere göz atabilir ve ayrıca aramanızı daraltmak için çeşitli tür, platform ve olgunluk derecesi filtreleri kullanabilirsiniz. Belirli bir başlığın indirimde olup olmadığını görmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bir arama çubuğu da vardır.

(İmaj kredisi: Xbox Oyun Stüdyoları)

Bulduğumuz özellikle harika bir anlaşma, 2019’un en iyi RPG’lerinden biri olan ve şimdiye kadar piyasaya sürülen en iyi Xbox RPG’lerinden biri olan Obsidian Entertainment’ın The Outer Worlds’ünde %75’lik büyük bir indirim. Oyun normalde 60$’dır, ancak Xbox Yaz İndirimi sırasında sadece 15$’a satın alabilirsiniz.genel-20