Apple Music, Cuma günü, dünyanın her yerinden saygın ve yükselen sanatçıların Spatial Audio’da kaydedilen özel canlı yayınları olan Apple Music Sessions’ın prömiyerini yaptı. Sessions’larını Apple Music’in Nashville, Tennessee’deki son teknoloji ürünü stüdyolarında kaydeden Carrie Underwood ve Tenille Townes’ın yayınlarıyla başladı. Apple Music Sessions, Ronnie Dunn, Ingrid Andress ve daha pek çok kişiden gelecek canlı yayınlarla bir dizi ülke sanatçısını sıraladı. Apple, bu seriyi gelecekte diğer müzik türlerine de genişletmeyi planlıyor.

Elma, bir duyuru Cuma günü yapılan, üretken sanatçıların özel canlı kaydedilmiş performanslarının yayınlanması hakkında bilgi verdi. Cupertino şirketi, bu oturumları dünyanın dört bir yanındaki Apple Music stüdyolarında kaydetmeyi planlıyor. Bu, sanatçılar için hit numaralarını yeniden yaratmaları ve klasik şarkıların yaratıcı cover’larını yapmaları için eşsiz bir fırsat olacak. Apple, Spatial Audio’da kaydedilen benzersiz performanslardan oluşan bir “ısmarlama koleksiyon” yaratmayı umuyor. Apple Music kullanıcıları ayrıca bu performansların özel canlı müzik videolarının keyfini çıkarabilecekler.

Underwood ve Townes, Apple Music Sessions’da yer alan ilk iki sanatçı. Canlı oturumlarını Nashville, Tennessee’deki Apple Music stüdyosunda kaydettiler. ağaç altı gerçekleştirilen Ghost Story, Grammy ödüllü hit Blown Away’in sadeleştirilmiş bir versiyonuyla birlikte. Ayrıca Ozzy Osbourne’un Mama, I’m Coming Home’u da coverladı. Bu arada, Townes gerçekleştirilen onun hitleri – Same Road Home ve Somebody’s Daughter – Etta James’in En Son’unu da kapsıyordu.

Apple ayrıca gelecekte Ronnie Dunn, Ingrid Andress ve diğerleri gibi saygın ülke sanatçılarından daha fazla yayın sözü verdi. Şirket, Apple Music Sessions’ı genişletirken, dünyanın her yerinden sanatçıların farklı müzik türlerini üstlenmesini bekleyebiliriz.


En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Binance En İyi Yaklaşımı Belirlemek İçin Hindistan Pazarını Aktif Olarak İzliyor: Ken Li

genel-8