Hafta sonu için sizin için güzel bir ücretsiz uygulama ve oyun paketi hazırladık. Ancak dikkat: iOS ve Android uygulamaları yalnızca kısa bir süre için ücretsizdir!

Hafta içi tartışmalardan sonra sanırım ücretsiz uygulama yazılarımızı kısaca tekrar anlatmam gerekiyor: Bu yazı formatında burada kısa süreliğine çıkan MyDealz, Reddit vb. uygulamalar ve mobil oyunlara bir arada bakıyoruz. bedava veriyor. Bu bulguları sizin için listeliyoruz, ancak bu indirmeleri kendimiz test etmedik.

Reytinglerin çok kötü olmamasına ve yuvanıza guguk kuşu yumurtlamamasına özen gösteriyoruz. Ancak bu uygulamaları ve oyunları, makale başına bir uygulama önerdiğimiz ayrı yayınlarımızda yaptığımız kadar ayrıntılı incelemedik. Bu yüzden indirme düğmesine basmadan önce bunu aklınızda bulundurun.


Ayrıca 1 ay boyunca ücretsiz: Waipu.tv
Aynı anda 4 cihaza kadar 180’den fazla TV kanalı

Öte yandan, ücretsiz uygulamaları kendi başınıza aramak istiyorsanız, Antoine’ın makalesine bir göz atın. Orada iOS ve Android için ücretsiz yazılımı nasıl güvenle bulabileceğinizi öğreneceksiniz.

Uç: Şu anda ilginç bir uygulama için herhangi bir kullanımınız olmasa bile, bir an için indirip yüklemelisiniz. Hemen ardından tekrar atılır, ihtiyaç duymanız halinde istediğiniz zaman tekrar ücretsiz olarak hizmetinize sunulur.

Google Play Store’da ücretsiz uygulamalar ve mobil oyunlar

Android telefonunuz için ücretsiz uygulamalar

 • Stark Fitness: Basitçe Eğitin (19.99 €): Bu iyi puanlanmış (4,5 yıldız) uygulama, hem spor salonunda hem de evde antrenmanlarınızda size yardımcı olacaktır. Verilen egzersizleri kullanabilir veya kendi egzersizlerinizi sürükle bırak yöntemiyle oluşturabilirsiniz.(4,5⭐)
 • Güzel Uyku Uzmanı (€7,49): Yağmur pıtırtıları veya orman sesleri gibi rahatlatıcı seslerle sizi alt etmek isteyen başka bir uygulama. Gerçekten harika bir reytinge sahip değil, ancak ücretsiz olduğu sürece deneyebilirsiniz, değil mi? (2.4⭐)
 • Mobil Doküman Tarayıcı (5.49€): Bu uygulama hala ücretsizdir. Akıllı telefonunuzun kamerasını kullanarak belgeleri taramak için kullanabilirsiniz. Antoine kısa süre önce sizi bu tarayıcı uygulamasıyla ayrıntılı olarak tanıştırdı.

Android telefonunuz için ücretsiz oyunlar

 • Kayıp Gemi (€4,19): Bu yüksek puanlı tıkla ve tıkla macerası, bir hazine avına çıkmanı sağlar. Tüm Syntaxity oyunları gibi, bu oyun da güzel grafikler, zorlu bilmeceler ve bulmacalarla dolu.(4,68)
 • Boss Rush: Mitoloji Mobil (€1,59): Bu aksiyon oyununda çok çeşitli mitolojilerden, örneğin Yunanistan, Mısır veya İskandinavya’dan rakipleri yendin.(4,5⭐)
 • OrbaDrone – Soluk Işık (€1,99) [Endet am Sonntag!]: Seviyeler arasında drone ile gondol yaptığınız ürpertici oyun.(4.5⭐)
 • Ölümün Gölgesi: Kara Şövalye (€3,99): Bu yatay olarak ilerleyen aksiyon-macera oyununda düşmanları arka arkaya öldüren uğursuz bir şövalye olarak hareket halindesiniz. (4.7⭐)
 • Gölge Şövalye Ninja Dövüş Oyunu (0,50 €): Oyun bize açıklama kısmında “Karanlık bir fantezi ortamında hack and slash oynanışı ile Aksiyon RPG” olarak duyurulmuştur (4.4⭐)
 • Epik Kahramanlar Savaşı – Premium (0,59 €) [Endet heute!]: Tüm rakiplerinizi katletmek için güçlü bir ekip kurma hakkında gerçek zamanlı RPG strateji aksiyon oyunu. (4.2⭐)
 • Beton Savunma 1940: İkinci Dünya Savaşı Tank Oyunu (0,79 €): Sizi II. Dünya Savaşı’nın karanlık günlerine götüren kule savunma oyunu. (3.4⭐)

iPhone’unuz için ücretsiz uygulamalar

 • TempoHero Pro Metronomları (€3,99) Gitar, piyano veya başka bir enstrüman çalıyor ve bir metronom gerekiyor mu? O zaman bu uygulama tam size göre! (5.0⭐)
 • Telefon Sürücüsü: Dosya Depolama Senkronizasyonu (€3,99): iPhone’unuzu kablosuz, mobil bir USB çubuğuna dönüştürür. Kapsamlı ve iyi derecelendirilmiş bir dosya yöneticisi. (4.6⭐)
 • Para Birimi – Basit Dönüştürücü (€0,99): Kullanımı son derece sezgisel olan bu uygulama, para birimlerini anında dönüştürür. (4.7⭐)
 • Tiz Kedi – Müzik Oku (€4,99): Bu uygulama ile kısa sürede müzik okumayı öğrenebileceksiniz. Denemeye değer değil mi? (4.5⭐)
 • döngüye sok (€0,99): Müzikle ilgilenenler için bir başka ipucu: “Loop it” ile kolayca ritimler oluşturabilir ve loop yapabilirsiniz. (4.3⭐)

iPhone’unuz için ücretsiz oyunlar

 • Kayıp Gemi (€3,99): Yukarıda bahsedilen tıkla ve tıkla macerası şu anda iOS için de ücretsiz! (4.5⭐)
 • Coğrafya: Dünya haritasını öğrenin (€1,99): Sri Lanka’nın başkenti? Uganda gerçekte nerede bulunur? Bu coğrafya sınavı ile hem zaman geçirecek hem de bir şeyler öğreneceksiniz. (4.6⭐)
 • Doldur beni (€0,99): Bu oyunun adı her şeyi söylüyor çünkü alanı tamamen doldurmanız gerekiyor.(4,7⭐)
 • güneşim (9,99 €):Küçük bir tanrıyı oynayıp kendi güneş sisteminizi yaratmaya ne dersiniz? Bu oyun ile yapabilirsiniz. (4,1⭐)
 • modern ludo (€9.99): Kızma Birader, asırlık bir masa oyunudur ve muhtemelen “Mensch ärger Dich nicht”in doğrudan selefidir. Burada oyunun modern bir versiyonunu elde edersiniz. (3.4⭐)

Bu haftaki seçimlerimiz hakkında ne düşünüyorsunuz? Google Play Store’da veya Apple’ın App Store’unda başka ilginç uygulamalar veya oyunlar buldunuz mu? Eğer öyleyse, ipuçlarınızı yorumlarda bizimle paylaşın. Ve her zaman olduğu gibi, artık ücretsiz olmayan uygulamalara yönlendiren bağlantılara rastlarsanız lütfen bize bildirin.genel-27