Kampanya işbirliğinin sonunda bir uçuş testi almasına rağmen, işbirliğinden kısa bir süre sonra gelmesi beklenen Halo Infinite Forge çıkış tarihi hakkında hala hiçbir şey bilmiyoruz. Haritaların nasıl teslim edileceğine dair hala sorular var, ancak şimdi Halo Infinite Forge basit bir dosya paylaşım sistemine sahip olacak gibi görünüyor.

Halo 5 Forge, bu oyunu PC’de oynamanın hala tek yolu olsa da, Halo Infinite’in piyasaya sürülmesinden sekiz ay sonra hala uzun süredir vaat edilen Forge haritasına ve mod yaratıcısına sahip değil. Yine de, co-op modu gibi, yolda ve artık FPS oyununun kendisinde nasıl görüneceğine dair bir fikrimiz var.

tarafından tespit edildiği gibi @BornozSpartan Twitter’da, yeni Forge, Halo Infinite’in oyun içi topluluk menüsünde – genel olarak önerilen kreasyonlar, popüler kullanıcı yapımı haritalar veya modlar ve hatta prefabrikler ile bir topluluk dosya paylaşım sistemine sahip olacak. Oyuncular (veya 343’ün kendisi) bazı harika yeni öğeler veya binalar oluşturursa, bunları burada paylaşabilir ve diğer oyuncular bunları kendi haritalarında kullanabilir.

Her şey oldukça düzenli ve keşfetmesi kolay, bu nedenle bu oluşturma seçeneklerinin yakında Halo Infinite’de mevcut olacağını görmek güzel. Ancak bunun ne zaman olacağı, ne yazık ki hala havada.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft 9.99$ $1 (ilk ay) Abone olmak Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın almalardan komisyon alır.

Halo Infinite haberlerinde başka bir yerde, Ağustos ayında bir prequel hikayesi geliyor ve hayranlar DLC’den ziyade bir roman olduğu için biraz üzülüyor.oyun-2