Elden Ring şimdi yeni NPD satış listelerinin zirvesinde. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde oyun, son 12 ayın en çok satın alınan oyunu olarak Call of Duty’yi geride bıraktı.

NPD İcra Direktörü Mat Piscatella, Twitter’da en son raporları paylaştı ve Elden Ring’in defalarca ayın en çok satan oyunu olduğunu ve oyunun hala 2022’nin en çok satan oyunu olarak kabul edildiğini söyledi.

Elden Ring, piyasadaki ilk beş ayının dördünde dolar satışlarında da ilk sırada yer alıyor. Ayrıca şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde dolar satışlarında şimdiye kadarki en çok satan 10 oyun arasında yer alıyor.

Elden Ring şu anda 2022’nin en çok satan oyunu olsa da, oyunun beş ay daha şiddetli rekabeti var.

Özellikle iki oyun, 2022’nin en çok satan oyunu olarak potansiyel olarak birinci sırayı alabilir. Bu oyunlar 9 Kasım’da çıkacak olan God of War Ragnarok ve çıkacak olan Call of Duty: Modern Warfare 2’dir. 28 Ekim.

Hala Elden Ring oynamadıysanız, bunu en kısa sürede değiştirmek isteyebilirsiniz! Bizden neden 10/10 gibi etkileyici bir not aldığını ve incelemecimiz Sean Mesler’in “Miyazaki ve FromSoftware o kadar büyük, özel, harika ve muzaffer bir şey hazırladıklarını görmek için incelememize göz atın, bunu nasıl başarabilecekleri anlaşılmaz. Kolayca FromSoftware’in bugüne kadarki en iyi oyunu ve gerçek bir başyapıt.”

oyun-6