Gizli Karargah römork burada. Cuma günü Paramount, yaklaşmakta olan süper kahraman filmi için yaklaşık iki buçuk dakikalık bir fragman paylaştı. Gizli Karargah hayranlara filmden ne bekleyecekleri hakkında bir fikir vermek için. bu Gizli Karargah Fragman, genç kahraman Charlie Kincaid’e (Walker Scobell) babasının (Owen Wilson) kılık değiştirmiş bir süper kahraman olduğunun söylendiği bir dizi kısa sekansla başlar. “Babam sıcak kanatlarla baş edemez” diyerek bu yorumları kabul etmiyor. Daha sonra Wilson’ın karakterinin, bir “acil durum”la başa çıkmak için oğluyla yaptığı randevuyu iptal ettiğini görüyoruz. Kincaid çok geçmeden arkadaşlarını pijama partisine davet eder. Komik dönüşler ve dönüşler sonrasında, sonunda babasının evde Batman tarzı gizli bir mağarası olduğunu öğrenir.

Daha sonra dikkatler, ekrandaki Wilson’a kayar. Gizli Karargah Marvel Sinematik Evreni (MCU) filmlerinde Robert Downey Jr.’ın popüler karakteri Iron Man’in giydiği takıma benzer bir takım elbise içinde görülen fragman. Kincaid ve arkadaşları sonunda kendilerini süper kahramanımızın günü kurtarması için zemin hazırlayan bazı “kötü adamların” insafına bırakırlar. Wilson çok geçmeden oğluna kendisinin gerçekten de bir “yabancı güç” tarafından “gezegenin koruyucusu” olarak görev yapmak üzere seçilmiş bir süper kahraman olduğunu itiraf eder. tarafından gidiyor Gizli Karargah fragman, bu Robert Rodriguez’in 2001 filminin tonlarına sahip olabilir Casus çocuklarBu, ebeveynlerinin uluslararası casuslar olduğunu öğrenen çocuklar etrafında dönüyordu.

Wilson ve Scobell’in yanı sıra, Gizli Karargah Oyuncular arasında Jesse Williams, Keith L. Williams, Michael Peña ve Charles Melton yer alıyor. Henry Joost ve Ariel Schulman, süper kahraman filmini Christopher L. Yost, Josh Koenigsberg ile birlikte yazdıkları bir senaryodan yönetiyor. Jerry Bruckheimer, Chad Oman ve Orlee-Rose Strauss yapımcı olarak hizmet veriyor. Gizli Karargah.

Gizli Karargah 12 Ağustos’ta ABD’de Paramount+’da başlıyor. Birçok Paramount+ orijinali Hindistan’da Voot Select’te yayınlanıyor, ancak bunun şu an için geçerli olup olmadığına dair henüz bir haber yok. Gizli Karargah.


En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max 3D Modelleri Çevrimiçi Yüzey, Eksiksiz Tasarım Gösteriyor

genel-8