WatchTube, Apple Watch’ınızdaki tüm favori YouTube videolarınıza erişmenizi sağlayan uygulamanın adıdır. En sevdiğiniz videolar bu nedenle her zaman bileğinizde bulunur ve hatta videoların sesini akıllı saatiniz aracılığıyla başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bu yazıda bunun tam olarak nasıl çalıştığını ve bunun için ne yapmanız gerektiğini öğreneceksiniz!

Benim gibi bir Beyoncé hayranıysanız ve onu Apple Watch’ınızdan görmek ve duymak istiyorsanız, artık nihayet yapabilirsiniz. WatchTube, Hugo Mason tarafından geliştirildi ve muhtemelen gözlerini akıllı saatlerinin küçük ekranından alamayan herkes için bir çözüm. Uygulama ayrıca Apple AppStore’dan ücretsiz olarak temin edilebilir.

WatchTube nasıl çalışır?

2022’de Google, Apple Watch için bir YouTube uygulaması başlatmayı hâlâ başaramadı. Hugo Mason sorunu üstlendi ve hızla “WatchTube” uygulamasını kendisi geliştirdi.

Bu üçüncü taraf uygulamasıyla YouTube’a göz atabilir, Apple Watch’ınızda müzik dinleyebilir ve en önemlisi Apple Watch’ta video izleyebilirsiniz. Soru: Uygulamayı tam olarak nasıl kullanabilirsiniz?

WatchTube uygulaması gerçekten sezgisel ve kullanımı kolaydır. sadece yapmalısın Apple Watch’ınıza indirin.

Adım adım:

  • Uygulamayı Apple Watch’ınıza yükleyin.
  • Uygulamayı Apple Watch’ınız aracılığıyla her zamanki gibi açın.
  • Ve başlayın: En sevdiğiniz videoyu bulun ve her zamanki gibi izleyin.
WatchTube'da nasıl gezinilir

WatchTube’da nasıl gezinilir / © Nexpit – WatchTube

Maalesef, Google veya YouTube hesabınızda kayıtlı videolara veya oynatma listelerine henüz erişemezsiniz. Ayrıca Apple Watch’ınızdan video yükleyemezsiniz. Ancak en azından gerçekten iyi haberler var: Google’ın aksine, uygulama herhangi bir özel veri toplamaz. En azından Apple’ın onayladığı şey bu.

Bu tür bilgiler sizin için yararlı mı? YouTube Premium kullanıyor musunuz veya video hizmetine zaten sırt çevirdiniz mi? Ve hepsinden önemlisi: Apple Watch’ınızda video izler misiniz?genel-27