Söylemeye gerek yok, hayranlar çok şaşırdı Nintendo duyurdu Xenoblade Günlükleri 3 Tam Doğrudan yerine Doğrudan. Ancak izleyenler, muhtemelen neden bu yoldan gittiklerini anlıyorlar. Çünkü az önce aldığımız Direct, oyunla ilgili bir ton yeni ayrıntıyı ortaya çıkardı ve oyunun dünyasını son derece ayrıntılı bir şekilde ortaya çıkardı.

Örneğin, oyunda, Aionios dünyası iki ana koloni, Keves ve Agnus arasında bölünmüştür. Orada doğan insanlar kelimenin tam anlamıyla birbirleriyle savaşmak ve savaşmak için yetiştirilirler. O kadar ki, sadece 10 yıl yaşayacaklar. Ancak altı ana karakter burada başka bir şey olduğunu öğrendiğinde (Direkt film boyunca, savaşları tiyatro benzeri bir ortamda izleyen insanlar aracılığıyla gösterilir), çılgınlık döngüsünü durdurmaya çalışmak için yola çıktılar, bu avlanmak anlamına gelse de çatışmanın her iki tarafında aşağı.

Ortaya çıkardıkları bir diğer önemli şey de savaş sistemiydi. Daha önce gösterildiği gibi, bu sefer partinizde altı karakteriniz olacak ve önceki XC oyunlarında olduğu gibi, büyük hasar vermenizi sağlamak için güçlü Arts’a sahip olacaksınız ve ayrıca kombo saldırılar yapacaksınız. Aynı derecede havalı olan şey, oyunu nasıl oynamayı sevdiğinize bağlı olarak “daha iyi bir takım” deneyebilmeniz için karakterlerinizin sınıflarını gerçekten değiştirebilmenizdir. Daha önce ortaya çıkan Ouroboros’lar da genişletildi, çünkü her eşleştirme için aslında iki farklı versiyon var ve bunlar kombo saldırılarda da büyük hasar vermek için kullanılabiliyor.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, oyunun güzel dünyasını ve karşılaşacağınız canavarları da sergilediler. Karşılaşacağınız “kahramanlar”ın yanı sıra partinize katılıp yeni sınıfları da karışıma katabilirsiniz. Ve tüm bunlar yetmezmiş gibi, gelecek yılın sonlarında yeni kozmetikler ve yeni bir hikaye ekleyen bir Genişletme Kartı da mevcut olacak.

Tam dökümü almak için, izleyin Xenoblade Günlükleri 3 Doğrudan aşağıda. Oyun 29 Temmuz’da çıkıyor.

Yazar hakkında


oyun-4